Skocz do zawartości

Do 300zł, dobry dźwięk, długi czas odtwarzania


Tomek242

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dawno mnie tu nie było, trochę technika poszła do przodu :P więc trzeba coś zmienić. Słuchawki Koss Porta Pro zostają.

Nie chcę wydawać za dużo, tak do 300 zł, razem z dodatkową kartą (dodatkowa karta aby powiększyć pojemność, bo stary i leniwy jestem i nie chce mi się często wrzucać muzyki).

Odtwarzacz ma służyć do słuchania, a nie do oglądania więc wodotryski wizualne nie są dla mnie ważne, ważny jest dźwięk.

Ważne aby nie bzyczał cicho, tylko jak przyjdzie ochota żeby można było posłuchać głośno, czyli moc wyjściowa oraz żebym nie musiał często ładować aukumulatorka

Patrząc się na ofertę mp3store, na szybko mam kilka typów

iRiver E100

iRiver X20

Laberg nJoy (to poważna firma?)

Mpio MG300

Pentagram R-Touch

Który byście wybrali?

 

Macie inne propozycje dobrze grających flashy, w sumie z pamięcią nie mniejszą niż 8GB (razem z kartą), z długo grającym akumulatorem, to czekam na propozycje.

 

Pozdrawiam

Tomek242

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeciw niemal wszystkim twoim wymaganiom staje iAudio i7... ale niestety nie wyrwiesz wersji 8gb w cenie 300zł (mowa o nowym sprzęcie), po drugie nie ma on możliwości rozbudowy pamięci dodatkowymi kartami.

Poza tym praca na baterii ok 50h (z własnego doświadczenia), moc wyjściowa większa niż większości grajków dostępnych na rynku, jest dość mały ale z czytelnym wyświetlaczem... trzeba sie tylko przyzwyczaić do touch pada.

 

Może zainteresuj się tym link .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeciw niemal wszystkim twoim wymaganiom staje iAudio i7... ale niestety nie wyrwiesz wersji 8gb w cenie 300zł (mowa o nowym sprzęcie), po drugie nie ma on możliwości rozbudowy pamięci dodatkowymi kartami.

Poza tym praca na baterii ok 50h (z własnego doświadczenia), moc wyjściowa większa niż większości grajków dostępnych na rynku, jest dość mały ale z czytelnym wyświetlaczem... trzeba sie tylko przyzwyczaić do touch pada.

 

Może zainteresuj się tym link .

Tu jest fajna okazja:

http://www.ibood.com/pl/pl/product_specs.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności