Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc W Wyborze Odtw Mp3!


pioterbezkitu

Rekomendowane odpowiedzi

MSI 256MB za 140zło

>> LINK <<

 

kupiłem siostrze i wlaśnie go dostałem, co prawda słuchawki które dostałem nadawałyby się do Skype'a bardziej, ale nie narzekam...

 

opinia:

 

oem (dostałem playerka + płytkę + przedłużkę USB żeby wciąż się do tylnej częśi kompa nie przedzierać)

słuchawki + mikrofon do skype'a - można komuś sprzedać (są stereo choć tego na zdjęciu nie widać) ;]

zapakowane tak że można by po tym deptać i nic nie miało prawa się stać O_o

 

resztę napiszę jak już baterię kupię i posłucham (bateria AAA) ;]

 

 

IMO było to najlepsze co byłem w stanie siostrze kupić a przymierzałem się od pół roku O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dysponuje duzymi pieniedzmi (ok 120zl) jak wiadomo za te cene nie ma za duzego wyboru,

 

na allegro jest wybor ;P

 

a moze creativa muvo ?? :Plink

 

wielu nie lubi creativ'a (ja tez dla zasady :D ale w sumie kiedys nawet go przetestowalem (muvo tx ) i nawet mi sie podobalo (ogromny plus za rozmiar , przy muvo ifp 89x to bydle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle - BIERZCIE PUKI SĄ :)

konkretnie MSI MS-551X (tak przynajmniej pisze ;] )

>> LINK <<

 

 

jeszcze nie słyszałem tak dobrze grającego playerka w cenie do 150zło z 256MB, wszystkie no-name, tesco/carefouro-playerki, ergotechy etc. mogą się schować :) iRiver to to nie jest, ale mówiąc szczerze cieszę się niezmiernie że kupiłem siostrze to niż któreś MuVo 256MB :)

 

playerek porównywany był z T10 na moim "specjalnej przekrojówce muzyki" (MP3 i WMA, OGG musiałem skonwertować do WMA@160 - kategorie metal, jazz, new age/mystic, celtycka), czyli nie były to pierwsze z brzgu utworki, EQ na normal :)

 

 

konkrety:

- jest mały, lekki, estetycznie wykonany

- UMS, ma wbudowaną wtyczkę USB, "klapka usb" jest na żyłce więc nie zginie =)

- gra czysto, mocno i głośno (tak samo głośno co T10 a może "o jedną kreseczkę" głośniej) - zauważę jednak ponownie że do iRivera nie ma co go porównywać ';] jakkolwiek niczego mu nie brakuje :)

- odtwarza pliki MP3 i WMA

- ma radio

- ma line-in/ext. mic

 

do minusów zaliczyć mogę:

- brak EQ (ale i tak wszyscy słuchają na "normal" więc mówię to dla zasady ;) ), są tylko rock/jazz/classic/pop

- bateria AAA (dla tych dla których to wada ;) )

- USB1.1 (ale dla 256MB to nie tragedia ;] )

 

przykład nagrania z mikrofonu >> TUTAJ <<, jednym słowem dyktafon jest doskonały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu sie nie zgodze. Nie wiem co prawda wiele o jakosci dyktafonow Iriver'ów, ale np.w IAUDIO X5 jakosc nagrywanego dzwieku stoi na bardzo wysokim (moim zdaniem) poziomie.

Skala porownawcza zalezy od wymagan: jak sie raz na pol roku cos z nudow nagrywa (np. ja :D) dyktafon jest rzecza dla niego wlasciwie zbedna.

Jezeli non-stop cos nagrywasz i chcesz na nagraniu uslyszec szelest lisci na wietrze to kupujesz profesjonalne dyktafony (czy Iriver to profesjonalny dyktafon?).

I chocbys nie wiem co zrobil, to z mp3 playera nie zrobisz mini studia nagraniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie chodzi o to :) skoro masz X5 to nagraj nam kawałek wykładu :)

 

iRiver T10 - rozumiesz wszystko co mówi lektor

iRiver iFP - rozumiesz co mówi lektor, może "nieco szumi" z czym można sobie poradzić ;]

MSI MS-551X - jutro nagram, ale wstępne testy pomyślne :)

iAudio - nagranie z wykładu za ciche i niezrozumiałe

Creative - nagranie z wykładu KOMPLETNIE niezrozumiałe

 

... i właśnie tak oceniamy playerki i ich dykrafony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne :D - "nope, do 100zło już nic nie da się polecić - bierz co jest i przyjmij że jest ok"

 

a ja mam pytanko odnosnie takiej tanioszki: Zling Z-cyber 256(lub512) slot FX

wersja 256MB juz za ok170zł, a 512 poonizej 300zł (nie na allegro)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74228519

 

podobno że z-cybery maja słabe radio - czy az tak źle jest ? :(

słuchawki - jakąs marnotke dają, ale mam zamiar uzywac playerka z z MX400

Baaaardzo proszę o pomoc - jestem tatuś (;)) który swoim pociechom chce kupić 2x playery (syn 17l, córa 16l)

ewnt sandisk sansa 512 - tylko że to kodztowałoby niiieco więcej przy 2xplayer .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle - BIERZCIE PÓKI SĄ :)

konkretnie MSI MS-551X (tak przynajmniej pisze ;] )

 

Wziąłem dla znajomego. Mam nadzieję, że sie sprawdzi:)

KHRoN, ile wyciąga na jednej baterii?

looknij jak z dźwiękiem i radiem (czy nie gubi zbytnio stereo)

oraz czy ma ręczne EQ

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już go mam. nie powiem, gra ladnie, ale do irivera to hoho :)

wydaje mi sie ze gra duzo ciszej od mojego 799, ale i tak gra sporo glosniej od creashitów.

radio odbiera na podobnym poziomie co 799.

dyktafon miodzio. az sie wierzyc nie chce ze za tyle kasy to moze az tak dobrze nagrywac.

 

ogolnie jestem bardzo zadowolony. chyba kupie jeszcze jednego dla znajomego bo za tyle kasy to naprawde sie oplaca :)

 

[EDIT] Ale sluchawki chyba tylko nadaja sie do skypa. przeciez nie wyjde na miasto w sluchawkach z mikrofonem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam tanich odtwarzaczy, weszłam na link polecnay przez O_O - tam mozna sobie zawęzić wyszukiwanie do interesującej mnie kwoty - fajna sprawa. Więc jesli szukam odtwarzacza do 120 zł to dostaje listę tylko kilkunastu modeli:

http://www.ceneo.pl/Odtwarzacze_mp3?search...x=0/0/0/0/0/0/0

a to juz ułatwia decyzję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jakiś %#@$@#$@$#@# #@$# !!! na allegro nie odpisał mi na pytanie odnośnie playerka i powędrował on do kogo inengo już..a cena była zachęcająca - 160 zł za sprowadzone z Niemiec nowe iAudio CW300 256 MB i 140 zł za to samo, ale używane - chciałem kupić dwa i jeden wziąć sobie na dechę a drugi, ten nowy sprezentować mojej drugiej połówce :) na prezent pod choinkę...ale teraz kiszka... MSI na allegro ni widu-ni słychu, wysłałem już maila do tego gościa co je sprzedawał czy nie będzie miał więcej... Znalazłem te MSI w sklepach netowych, ale już po 250 zł niestety ten sam model co z Allegro :/

 

 

A poza tym - poradzicie coś? W cenie podobnej jak ta, max absolutne to 200 zł a wolałbym ok 150 :) Patrzyłem na I-Boxa Satellite 256 MB (nie mam w tej chwili linka, ale koszt 199 zł za 256 MB), ZOLTRIXY, CREATIVE (zaraz dostanę porcję besztów :P )... co wy na to?

 

Na ALLEGRO RIO też się da znaleźć, niestety tylko 128 MB, ale jest możliwość rozszerzenia pamięci do 512, co jest fajne.

 

Doradźcie mi coś, bo jestem w kropce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności