Skocz do zawartości

Playerek do 500zl max


ville

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad zmianą jednego z moich playerkow, a mianowicie Laberga nJoy'a. Wszystko mi w nim odpowiada, tylko dziwiek pozostawil po sobie lekki niedosyt. Szukałbym czegoś co zabrzmi lepiej, a chodzi mi dokładniej żeby brzmial bardziej basowo, ciemniej czy mocniej niz Laberg, a przy tym mialo niezly eq. Podoba mi sie brzmienie mojego meizu m6, i cos w tym rodzaju by mi odpowiadalo. Do tego chce ogladac na nim tez filmy. najlepiej bez żadnej konwersji, jak w nJoy (wklejam ogladam) pojemnosci wystarczy 2 gb, ale wejscie na karty potrzebne, Co bym chcial jeszcze....Laberg mial fajne gry (tetris rulezz :) ) i są one fajnym umilaczem czasu :) Jednym słowem im wiecej zabawek tym lepiej ( mp4 czy nawet mp5 z allegro odpada ;) ) jest wogole player bedący w stanie spelnic moje oczekiwania (cieply dzwiek, filmy bez konwersji, inne gadżety)?? bo wiem ze troche dużo ich :) ale kto pyta nie błądzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności