Skocz do zawartości

"audiofilski" odtwarzacz + słuchawki


slash2fx

Rekomendowane odpowiedzi

fabryczną baterie i tak się wymienia i potem trzyma 18h. Jest mobilna, szczegolnie z oryginalnym etui. Słuchałeś kiedyś karmy?

 

Owszem sluchalem - ma calkiem przyjemne brzmienie. Jej wielkosc (i rodzaj twardego dysku) jest dla mnie niemobilna - w przecietnej kieszeni sie nie miesci. Co do baterii to 18h to i tak przecietny czas w porownaniu do sony czy i7/d2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zastanawiam się jeszcze miedzy S639F oraz E10. Czy ktoś jest w stanie porównać te dwa playery? Myślę również nad wzmacniaczem RSA Tomahawk (ewentualnie Moonlight lub MxM) oraz Audio-Technica ESW9 (wlasciwie ESW10, ale to tylko moje male marzenia :D). Może coś innego? Nie wiem jak to się razem zgra, szkoda że nie mam szansy posłuchać tego zestawu przed zakupem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESW10 miał fallow z naszego forum i twierdzi, że nie są warte swojej ceny ( tak na boku jak większość hi endowych słuchawek:) )..

Tomahawk to do IEMów jak już bo do tego został nawet stworzony. Jeśli do większych słuchawek to P 51 Mustang, sam się nad nim zastanawiam ale teraz kasa poszła na RS1..

ESW9 możesz wypożyczyć od fallow jak go uprosisz..:) dawindyk powiedział, że jego esw9 nie są w najlepszym stanie bo sam chciałem wypożyczyć by porownać do Triple.Fi...

 

BTW. Karma jest tak mobilna jak TIR w mieście..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESW10 miał fallow z naszego forum i twierdzi, że nie są warte swojej ceny ( tak na boku jak większość hi endowych słuchawek:) )..

Tomahawk to do IEMów jak już bo do tego został nawet stworzony. Jeśli do większych słuchawek to P 51 Mustang, sam się nad nim zastanawiam ale teraz kasa poszła na RS1..

ESW9 możesz wypożyczyć od fallow jak go uprosisz..:) dawindyk powiedział, że jego esw9 nie są w najlepszym stanie bo sam chciałem wypożyczyć by porownać do Triple.Fi...

 

BTW. Karma jest tak mobilna jak TIR w mieście..

 

W nienajlepszym stanie to taki eufemizm :) Z peknietym palakiem raczej ciezko sie ich slucha ... Jesli ktos ma dostep do ES7 to dosc latwo wytlumaczyc jak graja ESW9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TU porównanie esw9 z hd 25 i es7 na naszym forum..

Dawindyk, współczuję Ci tego pałąka..:)

 

Problemy z palakiem (a dokladnie uchwytem sluchawki) sa niestety dosc czestym problemem w esw9 - ale te sluchawki sa na tyle dobre ze pozbywam sie wiekszosci "zapasowego" sprzetu zeby je odkupic. Gdyby nie ta cena $/jena ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo podobał się zestaw e10 + SR325. Grało to bajecznie (jak na klasę portable) bez użycia dodatkowego wzmacniacza e10 bardzo dobrze zgrywał się z tym słuchawkami. Od niedawna mam Karmę i jakoś trudno jest mi się przekonać do jej brzmienia bynajmniej z SR325 nie zachwyca, poprawnie jest z EX85 jak i z Denonami C700 ale magii jak na razie brak. Może HD 595 coś zaczaruje...oby :)

 

Pisząc bardzo ogólnie:

e10 + SR325 = sprężyście i trójwymiarowo

Karma + SR325 = leniwe, ciepłe kluchy z przeciętną sceną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może HD 595 coś zaczaruje...oby :)
Zachwalany jest przece zestaw Karma + hd555. Zanim sprzedam dap'a, zainwestuje w te sennki :P.

Z HD555 jest bardzo dobrze (trochę zbyt miękko) ale z HD595 jest jak dla mnie bajka. Gdyby Sennki HD595/HD580/HD600 zgrywały się z Beresem... Ach :P

 

Mi duet Grado + Karma bardzo odpowiada. Co prawda moje Grado to Alessandro MS-1 ale z żadnego z moich odtwarzaczy nie grają tak dobrze jak z flagowca Rio. Ostatnio przez to zestawienie poszedł w kąt zestaw Nano +CAL! :P (Może to chwilowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baols- Alessandro to nie są prawdziwe Grado..:) Byly tworzone we współpracy z Johnem Grado, jednak on nie wlożył w nich wszystkich swoich pomysłów.

Jak tak Ci się podobają to może zrobisz sobie moda?:D

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=39139&hl=

 

Dawindyk- ile ty płaciłeś za ESW9?

Placiłeś w jenach czy w dolcach i skąd je kupiłeś?:D Jaki sklep na ebayu?:D

Płaciłeś cło i VAT??:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baols- Alessandro to nie są prawdziwe Grado..:) Byly tworzone we współpracy z Johnem Grado, jednak on nie wlożył w nich wszystkich swoich pomysłów.

Jak tak Ci się podobają to może zrobisz sobie moda?:D

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=39139&hl=

 

Dawindyk- ile ty płaciłeś za ESW9?

Placiłeś w jenach czy w dolcach i skąd je kupiłeś?:D Jaki sklep na ebayu?:D

Płaciłeś cło i VAT??:):)

 

Swoje ESW9 kupilem w Akihabarze wiec mozna powiedziec ze u zrodla :) Cena, ze wzgledu na niskiego jena, byla w okolicach 450 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baols- Alessandro to nie są prawdziwe Grado..:) Byly tworzone we współpracy z Johnem Grado, jednak on nie wlożył w nich wszystkich swoich pomysłów.

Jak tak Ci się podobają to może zrobisz sobie moda?:D

Hmm, na gąbki od GS1000 bym się z miejsca pisał (w rozsądnej cenie) ale puszek sam nie zrobię niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności