Skocz do zawartości

Sony Ed21lp


michal_81

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktos z was gdzie mozna takie sluchaweczki kupic w Warszawie i okolicach? Tylko za w miare przystepna cene. Na stronie pixmanii sprawdzalem i juz chcialem kupic (cos kolo 70 zl), ale cena przesylki mnie troche odstraszyla. Na allegro sprawdzalem i nie ma :( Generalnie chyba ciezko je dostac, wiec jakby ktos z was cos wiedzial to by bylo milo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za EX ale zatyczki mi jakos nie leza. Probowalem z Plugami Kossa i jakos nie czuje sie w nich komfortowo :lol:

 

Dzieki Damianek. Wyslalem tam maila z zapytaniem jakie sa koszty przesylki, bo jakos nie moglem tego znalezc na stronie. Jak bede w miare niskie (nie tak jak w tej francuskiej firmie) to chyba sie skusze, ale wpierw jeszcze odwiedze sklep Sony w Wawie i zobacze po ile tam chodza.

 

Swoja droga w USA znalazlem je po 11 $ nie rozumiem czemu u nas musi byc tak drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie ze myslalem o EX, ale jakos tak (moze to i glupie) obawiam sie ze kanalowe to mi sluch popsuja i na starosc (a moze wczesniej) bede musial sobie aparat sluchowy kupic. Do tego dochodzi jeszcze cena. Za Ed21LP zaplace okolo 110 zl a za EX 170 zl. Ale moze warto poczekac do swiat i uzbierac kase.... Kurcze, mam dylemat, a z tego co czytalem to wszyscy (wiekszosc) forumowicze po pewnym czasie przestawiaja sie jednak na EX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszne są Twe obawy:) ale pamiętaj, że jak przesiądziesz się na słuchawki douszne, to w wyniku bardzo dobrego tłumienia będziesz słuchał znacznie ciszej, bowiem hałas z zewnatrz nie będzie zagłuszał muzyki. W ten sposób możesz "oszczędzać" swoje uszy.

 

Jednak zawsze musisz pamiętać, że słuch masz tylko jeden i kiedy spodobają Ci się jakieś utworki to jednak z głośnością nie przesadzaj:)

 

Acha, muzyki na EX'ach bardzo dobrze się słucha na małej głośności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wacko: ja sobie exow chyba nie kupie.. pomimo ze maja extra dzwiek to.. moj styl zycia zniszczyl by je po kilku miesiacach a kupowac kilka razy w roku sluchawki ktore kosztuja wiecej niz 150 zeta bo pewnie bym kupil Sl'e to tak dziwnie;)

Nawet na Amazon.com czytalem ze amerykanie narzekaja ma jakosc wykonania (w sensie ze sie popsuly :P) dodajac do tego moje niedbalstwo to juz widze smierc tych sluchawek. No chyba ze mialy by mi sluzyc tylko przed snem by sie delektowac dzwiekiem ale jeszcze trzeba cos kupic na dzien do kieszeni ;) w ktorych warunki sa extremalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... te Creativy EP 630 to z tego co widzialem na zdjeciach sa zatyczki typu Sony EX. No coz moze jestem nudny, ale jednak na starosc chcialbym cos slyszec, a ostatnio mam jakies problemy z dopasowaniem poziomu glosnosci, bo zrzucilem do playerka jakis miks roznych utworkow i sie okazalo ze prawie kazdy jest w innej glosnosci :( i teraz gdybym mial takie zatyczki to przy utworze ktory byl cicho nagrany i mialem poziom glosnosci powiedzmy 27, to przy zmianie utworu na taki glosno nagrany i przy takich zatyczkach chyba by mi bembenki wywalilo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności