Skocz do zawartości

Słuchawki do spania


Buaszeyos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używałem stockowych słuchawek apple jak zasypiałem z muzyką w uszach więc jak bym teraz jakies do spania kupował to raczej pchełki,a nie dokanałówki.Szukał bym jakiś Senheiserów z serii Mx albo Vedia Srs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 60zl to ciezko zeby nawet uzywane ex82 zamknely sie w takiej puli...albo z pchelek cos takiego http://allegro.pl/item516212766_sluchawki_...aktura_vat.html Kiedys mialem je z odtwarzaczem i bez problemu zasypialem :D niedrogie a graja niesamowice jak za taka cene.A rtv euro bywaly do 50zl chyba nowe z gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je jako stocki do grajka sony, trochę wbijały się w ucho ale i tak, tak jak mówisz, dało się zasnąć. Jednak co do dźwięku się nie zgodzę- grają "uśmiechniętym" pasmem, ale są bardzo czułe, bardziej niż inne pchełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I znalazłem fajny temat :) W KPP zasypiać się nie da, chyba że nie ruszać głową :P , natomiast dołączone do soniaka pchełki, model chyba MDR-E804, są naprawdę wygodne (pierwsze które mi dobrze leżą w uchu), natomiast ich dźwięk jest okropny. Możecie polecić pchełki soniaki (o takim samym kształcie) tylko lepiej grające?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżiii...

 

Ludzie !!! Sen jest potrzebny Waszym mózgom do odpoczywania od takich właśnie bodźców jak dźwięki. Zasypianie w słuchawkach na dłuższą metę jest delikatnie mówiąc - cholernie niezdrowe. Życzę Wam i Waszym mózgom powodzenia.

 

Ps. Pierwszymi objawami, że coś jest nie tak będzie pogorszenie się koncentracji i problemy z analitycznym myśleniem. Może dojść permanentne zmęczenie. Zróbcie sobie wtedy EEG. Tak na wszelki wypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siloe, dźwięk może przeszkadzać jak już się zaśnie z muzą na uszach, a chodzi głównie o to że przed spaniem sobie spokojnie się pokręcić w łóżku :)

Jednak aurvany dają radę, ale hje200 chyba są jeszcze lepsze pod tym względem, jednak mi za bardzo dźwięk nie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasypiaj z uśmiechem na twarzy ze stockami od iPoda lub sansy . Nic się nie wybija z dźwięku ,można szybko zasnąć .:P

a zasypiam w Philipsach SHH9700, nawet na boku się da.

Ja czasami zasypiam w podobnych she9550 ,ale nie wiem czy warto na noc męczyć słuch dokanałówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności