Skocz do zawartości

Słuchawki do 150zł do Irivera T10


mosquito

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było spędziłem trochę czasu przegrzebując forum i zamiast rozjaśnić mi w głowie, tylko jeszcze bardziej sobie namieszałem :P Byłem już prawie zdecydowany żeby kupić Koss Porta Pro, ale ostatnio przeczytałem drugą recke słuchawek gdzie pisze że nie sprawdzają się w brzmieniach akustycznych, słaba góra albo środek (nie pamiętam już dokładnie) no i gdzieś było napisane że nadają się bardziej do domu niż na ulicę, no i strasznie sieją na zewnątrz (to akurat najmniejsza z tych wszystkich wad). Myślałem o AKG k24P ale nie mogłem się doszukac konkretniejszego info na ten temat. No i myślałem nad SONY MDR ex85. Kwota i odtwarzacz jak w temacie, muzyka której słucham to właściwie wszystko od metalu, przez rock, blues, po regge, dancehall i rap. wcześniej używałem dołączonych cresynów i byłem zadowolony. Ważne żeby jakość dźwięku była co najmniej jak w Cresynach (choć wiadomo że w tej cenie spodziewam się czegoś lepszego) No i żeby na ulicy lub w MPK można było spokojnie na nich słuchać. Jakieś propozycje? W sumie chciałem wypróbować słuchawek nausznych, ale mogą być równiez pchełki.

 

Co myślicie o AKG k26P i k414P (podobno nastepca k26p, a jakw iadomo nastepca kojarzy sie z czymś lepszym :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jestem posiadaczem K414P i w połączeniu z Clixem2 grają kapitalnie. Miałem jeszcze pół roku temu tego iRiver T10 i na tych Cresynach naprawde ładnie to grało. Co do K414P - bardzo je sobie chwale, do szkoły dojeżdżam głośnymi tramwajami i izolacja w nich jest na dobrym poziomie, jednak nie jest to to samo co w ep-630, ale tam tylko izolacja jest dobra. Także z mojej strony moge Ci je naprawde polecić, plusem ich jest też to, że po złożeniu zajmują mało miejsca przez co bez problemu można schować je do plecaka.

Ja jednak zastanawiam się nad drobną zmianą i chciałem kupić Sennki CX400 lub Sony EX85 ale najpierw musze sprawdzić, jak ma się to do dźwięku z K414P.

Bynajmniej z mojej strony polecam te AKG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał przecież, że ma być dobre do MPK ;) A co za tym idzie dobra izolacja, której w KSC75 praktycznie nie ma. Owszem grają ładnie, kumpel miał takie i porównywaliśmy z moimi, ale w końcu zaczeła wkurzać go ta izolacja, a raczej jej brak. Wkurzył sie, sprzedał i kupił K414P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak o porta pro czytales ze maja slaby srodek czy gore to co dopiero mozna powiedziec o akg k414...

a akg k24p (czyli teraz k412 p) sa zdecydowanie gorsze od kossow.

 

faktycznie porta pro moze nie sa kapitalne, ale pamietaj ze rozmawiamy o sluchawkach za 100, pare zlotych... za ta cene nic wyraznie lepszego nie dostaniesz do uzytku zewnetrznego - a juz na pewno nie beda to zadne akg k24 czy tym bardziej k414. moga byc jeszcze ksc 75, jesli trawisz clip-ony. dzwiekowo obydwie pary kossow sa bardzo zblizone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item510044335_akg414...d_swietami.html

http://www.allegro.pl/item507724518_profes...ta_paragon.html

http://www.allegro.pl/item509806115_69_90z...lka_gratis.html

 

Coś podejrzanie tanio te słuchawki myslicie że to jacyś naciągacze? =| Czyli z pośród wymienionych przezemnie wyżej słuchawek patrząc na uniwersalność, jakość dźwięku i izolację najlepsze będą te AKG? (Jeśli dźwięk pod żadnym względem nie będzie gorszy niż z Cresynów to i tak będzie dobrze :P ) Od tych kossów odstrasza mnie ta izolacja, jakos nie mam ochoty przez całą drogę w busie, czy pociągu, albo MPK wytężac słuchu przy końcu skali żeby cokolwiek usłyszec :/ a może te soniacze EX85? Właściwie każdy mówi co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W akg skopany jest dolny zakres wyższych częstotliwości (gitary itp), bas dudni jak w studni :/, gdyby nie to byłyby to bardzo dobre słuchawki, ale i tak jak na cenę i izolację są ok. Aukcje, które podałeś są w porządku, po tyle właśnie chodzą te słuchawki na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac sam nie wiem czy nie wolalbym sonicznie np srsow. bas imho jest calkiem niezly, pomijajac studniowy nalot (ale ten rowniez slychac w np CAL!), ale wokale, talerze, gitary - czyli caly zakres srednicy i gory jest strasznie suchy, bez wyrazu, bez zycia, - po prostu k414 nudza sluchacza... tez jezdzilem czy to autobusami czy pociagami i zdecydowanie bardziej wole nieizolujace kossy niz te wyprane z emocji akg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności