Skocz do zawartości

Nie Moge Uaktualnić Firmware A Ifp-790


tonikm

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam podobny problem, faq przeczytałem ale chyba cos nie tak jest z moim playerkiem albo cos z czyms innym...(tez 790) chce zrobic update softu (sciagnalem juz kilka) i gdy chce zrobic update przez iRiver Music Manager (zaaktualizowalem do wersji 3.17) to nic sie nie dzieje...tzn. podaje plik hex gdy program prosi, potem wyswietla mi sie na monitorze Do not touch blebleble i moge kliknac "OK" jażeli sie skonczy upgrade i wszytko fajnie tylko ze nic na playerku sie nie dzieje, caly czas mam napisane USB connected i stoi...aha nawet sformatowalem playerka w IMM i tez nic nie dalo:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale nie można klikać "ok" zanim plajer się nie wyłączy (sam z siebie, gdy skończy upgrade). Mimo to i tak podczas gdy w iMM się wyświetla "do not..." to na plajerze powinno się wyświetlać "firmware upgrading" :ph34r: .

Spróbuj jeszcze raz z tym że jak już mu wskażesz plik HEX to nic nie klikaj. Jak się nie zaktualizuje (zwykle koło 10-20 sec.) to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja moge caly czas klikac "OK" od samego poczatku, mimo ze w tym okienku jest napisane upgrading...a mi sie nie aktualizuje juz od 30 minut:D ehh, przeinstaluje jeszcze IMM, moze cos da choc watpie...OT. znacznie latwiej w telefonach soft zmieniac niz w tym playerku...

 

 

Reinstalka IMM tez nic nie dala...troche to dziwne bo wszystko niby super a tu taki kibel...piosenki normalnie kopiuje a glupiego upgrade'u nie moze zrobic:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, jak pojawi ci sie ten ekran to nie wciskaj za zadne skarby OK!

Jak ci sie upgradfuje soft to ekran z "do not touch..." sam zniknie.

 

Jak Ci sie pojawi ekran "do not touch..." to za kilka sekund zacznie sie upgradować, ale jak wcisniejsz OK to operacja sie nie rozpocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja moge caly czas klikac "OK" od samego poczatku, mimo ze w tym okienku jest napisane upgrading...

Nie rozumiem o czym Ty piszesz :P . Wskazując plik, dajesz otwórz (czy to tam innego pisze)/ wyskakuje okno z "do not..."/ czekasz (nic nie klikając w żadne OK)/ plajer się wyłącza/ odpinasz i koniec :)

...a weź tego iMM przeinstaluj bo nie wiem o co chodzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, no przeinstalowalem, "za zadne skarby nie klikalem OK" (wiem ze takich rzeczy sie nie robi, mam doswiadczenie z telefonami) i nic sie dzialo i nic sie nie dzieje, nawet jak 30 minut czekalem :lol: na playerku nonstop USB Connected i nic sie nie dzieje...wiem ze powinno wszystko isc bezproblemu ale jakos nie idzie...nie powiem...troche mnie juz zaczyna to irytować... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam problem, chcialem uaktualnic firmware na ifp-790 na UMS. wszystko bylo w porzadku wybralem w IMM "upgrade firmware" wybralem plik i w czasie aktualizowania( "don't touch" i te sprawy) komp mi sie zawiesil. czekalem dlugo i nic, jak uruchomilem go ponownie to nie wykrywa go ani IMM ani w ogole, probuje zainstalowac sterowniki jeszcze raz i sie nie da i nie bardzo wiem co zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "moim komputerze" też go nie ma?

 

--------------

Plajer się normalnie uruchamia? Co się wyścietla przy uruchamianiu? Plajer jest IMM czy UMS? (w zależności czy nowy firmware zdążył się wgrać czy też nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w "moj komputer" tez go nie ma. jak uruchamiam odtwarzacz to sie wyswietla UMS 1.26a. nie wiem czy ten firmware sie zdazyl zaktualizowac ale w takim razie dlaczego go nie wykrywa komputer. zrobilem nawet "format c:" podlaczylem odtwarzacz potem, wykryto nowy sprzet, chcialem zainstalowac sterowniki ale sie nie da, nie wiem dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uruchamiam odtwarzacz to sie wyswietla UMS 1.26.

A taki wybrałeś przy wskazywaniu pliku HEX? (było pare przypadków pojawienia się na plajerze jakiegoś firmware z innego plajera... okoliczności nieznane :] )

nie wiem czy ten firmware sie zdazyl zaktualizowac ale w takim razie dlaczego go nie wykrywa komputer. zrobilem nawet "format c:" podlaczylem odtwarzacz potem, wykryto nowy sprzet, chcialem zainstalowac sterowniki ale sie nie da, nie wiem dlaczego...

Jam masz system nowszy niż 98, to nie trzeba instalować sterowników, bo to UMS. Jaki kominikat się wyświetlił, że wykryto nowy spręt UMS?

 

Prawy w "mój komputer"-> zarządzanie-> zarządzanie dyskami

Tu go nie ma? (powinien być widoczny jako dodatkowy dysk)

 

-----------

Sprawdz plajera na innym kompie i innym kablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam windowsa 98 i jak podlacze odtwarzacz to w "menedzerze urzadzen" nie jest on wyswietlany jako kolejny dysk tylko "nieobslugiwane urzadzenie" (jest napisane ze "to urzadzenie jest zainstalowane ale nie zainstalowano do niego sterownikow" a tych z kolei nie da sie zainstalowac,chyba ze mam jakies nedzne sterowniki ale sciagnalem jest ze stronki iRivera). bede musial chyba sprobowac na kompie z win XP. co do UMS to wybralem wlasnie 1.26 przy aktualizowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności