Skocz do zawartości

Słuchawki do TV


royalmichael

Rekomendowane odpowiedzi

imho juz lepiej zamiast hd202 hd201 - bo sa przynajmniej wygodne (co jest jednak dosc istotne - bo filmy trwaja te 2 godziny i trzeba tyle wysiedziec) i cos tam izoluja. basu faktycznie niet, ale to jest niska polka izolujacych sluchawek. jak chcesz cos lepiej grajacego - co rowniez dostarczy basu to bierz UR-40, ale wtedy reszte domownikow jak najbardziej bedziesz slyszal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już patrzeć na te wszystkie twoje ataki i "opinie" o HD202. Wybacz. A podałeś ten link tylko po to aby wyeksponować swoją najważniejszą na świecie opinie o HD202.

Kiedy brak sensownych kontrargumentów atakuje się użytkownika zamiast jego opinii.

 

royalmichael - jeżeli chcesz zamulone basowe słuchawki z brakiem środka i jedynie wąskim, świszczącym wycinkiem górnego pasma, to bierz - jeżeli nie, jest wiele lepszych propozycji, chociażby w temacie do którego linka wyżej dałem.

 

Edyta: +1 do tego, co poniżej napisał Karol1990.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako w sumie dosc swiezy wlasciciel hd202 nie moge sie zgodzic z brakiem wygody w ich uzywaniu, wytrzymac w nich 2-3h to zaden problem (wiecej nie mialem koniecznosci/ochoty^^) jesli chodzi o wygluszenie to moge powiedziec tylko tyle, ze mi starcza do gier + tv. mozliwe ze faktycznie beda niewygodne dla kogos kto bedzie w nich spedzal 4/5/6/7h+ bez przerwy (mi i w sumie nikomu kogo znam sie nie zdarzylo takie cos :P), lub bedzie mu przeszkadzala jakosc dzwieku w grach/tv mi naszczczescie wystarcza to co prezentuje hd202 w tych dziedzinach wiec nie narzekam:P, nie wypowiem sie jak wygladaja hd202 w odniesieniu do innych modeli o ktorych byla mowa w tym temacie bo z wiekszoscia nie mialem zbyt dlugiej stycznosci. jako zwykly szary uzytkownik smialo moge polecic sh202 do zastosowan typu tv/komp chociaz nie twierdze ze musza byc najlepsze w swoim przedziale cenowmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności