Skocz do zawartości

Pentagram Eon Slide-R cud czy kompletne dno?


kersi

Rekomendowane odpowiedzi

Napaliłam się na niego strasznie ;) Ale jak takk czytam opinie o formie to już sama nie wiem. Rzecz w tym że Slide-R nie jest nigdzie opisany na forum nawet w formie recenzji. o Cineo jest sporo wypowiedzi a o Slide-R cisz. Znalazłam tylko narzekania ludzi na problemy z wgrywaniem firmware. A Amoled nęci, z drugiej strony nie wiem do końca jaka jakość muzy. :( A co wy na to?? Doradźcie :o ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem nieszczęśliwym posiadaczem już dwóch player'ków tej firmy i chyba mogę się wypowiedzieć co nie co ;) pierwszy model Vanquish RT 4 GB od samego poczatku sprawiał problemy...to ze sterowaniem (mowa o pseudo dotykowym panelu) ,następnie firmware, wykrywanie przez system (Vista) a na utracie pamięci flash kończąc, następnie przeżuciłem się na EON'a oprócz niewyjaśnionej utraty pamięci flash wszystkie powyzej...Pentagramy co prawda mają niezły design czysto ładnie grają z nowymi słuchawkami od philipsa które kosztowały mnie tyle co Vanquish :P ale po zatym awaria,problem,awaria,problem i nic więcej :angry: także dla waszego zdrowia(głównie psychicznego) polecam z ręką na sercu Aple iPod :D zakupiłem najnowszą 16 Gigówke i jestem wkońcu szczęśliwym uzytkownikiem odtwarzacza mp3/mp4....co prawda cena nie zachęca ale naprawde warto :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aple iPod to jest dobre tak jak wszystkie produkty Aple Laptopy aple pękają Telefon aple nie może zapisywać na karcie sim kontaktów mogę wymieniać dalej ale to nie ma sensu.Bardzo chętnie przyjmę twojego Eona opłacę nawet koszt wysyłki Yolee napisz do mnie na PW to się dogadamy.

 

PS.Jeśli wcześniejszy produkt był tragiczny (według ciebie) to dlaczego kupiłeś kolejny tego samego producenta YoLee czy z tobą jest wszystko dobrze ???

 

PS.2 Nie bo kupił Aple :):lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem EON'a z nadzieją że nie będzie z nim takich problemów jak z Vanquish'em jak obiecywał producent i forumowicze którzy się wypowiadali jaki to on jest świetny , chociaż znając życie w tedy mało który z nich widział go na oczy (gdy ja już go kupowałem) niestety kolejny nie wypał, ale nie płakałem wcale ani nie oddawałem go do servisu jak Vanquish'a bo po co? żeby czekać ponad miesiąc aż mi go zwrócą i za 3 dni znów to samo? EON'a wcisnąłem siostrze ja nie mam nerwów do takiego lipnego sprzętu...a co ty masz do Aple? miałeś kiedykolwiek jakiś ich produkt czy tylko wyczytałeś kilka narzekań na forum? Mój iPod jest solidny, nie ma żadnych problemów ze sterowaniem ani software , włączam i gra! nie trzeba nic kombinować tak jak np. z Vanquishem przykład: po kilku tygodniach padła pamięć flash(była nie dostępna, żaden system jej nie widział jedynie karte pamięci), żeby odtworzyć muze albo video z kary musiałem wyjąć ją wcześniej i znów włożyć do slot'u O_o chore . Pentagram to tani pic na wodę jak nie wybulisz grubej kasy za sprzęt to się nie nacieszysz i tyle! Mają różne szmery bajery ale to co najważniejsze trwałość i funkcjonalnoś poszła na bok, daleko.

Może dla takich użytkowników jak ty jest to mało ważne lepiej żeby był fajny boot screen w odtwarzaczu niż żeby się nie sypał jak domki w Czeczenii ale ja stawiam bajery na drugim miejscu i dlatego teraz kupiłem iPod'a. ;) pozdro

 

Ps. co do tego pierwszego twojego Ps. to człowiek uczy się na błędach , czasami trzeba go nawet kilka razy popełnić

Ps. Kup sobie Pentagram i uśmiechnij się jak będziesz go wysyłać do serwisu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym co napisałeś Rozbroiłeś nie tylko mnie ale także innych forumowiczów.Na tym forum nikt ci nie poleci odtwarzacza Pentagrama więc nie wiem dlaczego tak wymyślasz.A co do Aple to używałem Macintosza i Laptopa Aple i rozmawiałem ostatnio z kolegami którzy mają także sprzęt Maca więc wiem co Aple boli a o zabezpieczeniach muzycznych Maca nawet nie wspomnę ;).

 

Ps.A co do Pentagrama (666) to go nie kupię ale mogę go przyjąć od ciebie moja oferta jest nadal aktualna.

 

Ps2.Rosjanie nie używali bomb burzących w Czeczeni więc twoje porównanie jest nie na miejscu http://czeczenia.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :D

Miałam szczęście w nieszczęściu. Zamówiłam owego Pentagrama w Merlinie, bo nie był nigdzie indziej dostępny w okresie koniec listopada/początek grudnia. Mieli wysłać 8 grudnia kurierem, ale dostawca nawalił i nici. Na całe szczęście. dało mi to czas na poczytanie o innych możliwościach. Rezultat decyzja na Meizu M6 SP i ksc 75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentagram nie był dostępny <lol> cytuje "bo nie był nigdzie indziej dostępny w okresie koniec listopada/początek grudnia" ale wymyślasz Allegro i pełno sklepów internetowych i normalnych.Nie lubię takich ludzi jak ty bo narażasz firmy na straty na Allegro pewnie masz już zablokowane konto za nie odbieranie przesyłek (bo się rozmyśliłeś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takich ludzi jak ty bo narażasz firmy na straty na Allegro pewnie masz już zablokowane konto za nie odbieranie przesyłek (bo się rozmyśliłeś).

 

tat tat Nieładnie tak wyciągać pochopne wnioski o kimś na podstawie jednego postu.

Moja wina, że nie dopisałam małego szczegółu, chciałam kupić Pentagrama Eon Slide-R, ale o pojemności 8GB. W podanym okresie były 2 aukcje jedna miała korzystną cene, ale Sprzedający był niepewny, więc się nie zdecydowałam. Za nim pojawiła się kolejna złożyłam już zamówienie w Merlinie. A i w tym przypadku nie było mojej winy grzecznie doczekałam podanej przez sklep daty, i dopiero gdy okazało się, że musiałabym czekać kolejny tydzień bez gwarancji na to czy dostanę odtwarzacz na czas (przed świętami) zrezygnowałam.

Tego samego dnia zakupiłam Meizu na Allegro i od razu przelałam pieniądze, więc gdzie tu narażanie na straty??

 

A nick na Allegro mam taki sam jak na forum, możesz zerknąć na komentarze. Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ubuntu to nie jest wina kobiet tylko Twoja. Prawda jest taka że jesteś jedyną osobą na tym forum, która mnie wnerwia? Dlaczego? Bo nawaliłeś ok. 50 postów które nic nie wniosły do życia forum, nie zamieściłeś ani jednej sensownej wypowiedzi, i myślę że każdy kto często przegląda dział Vedii mnie poprze. I naucz się pisać Apple w przyszłości Ci to wiele da.

 

Wracając do tematu. Slide-r to jak dla mnie całkiem przyjemny odtwarzacz. Mój brat go ma i nawet mi się spodobał. Dźwiękowo nie powala ale wyświetlacz jest ekstra. Emulator nes jest zaj*** gra w Mario w drodze ze Szczecka na Zakopiec to mioooodek :) Wkurza mnie tylko kiepskie głaskadełko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 8smio gigowego Slide-Ra. Uwazam ze jak za taka cene jest to calkiem przyzwoity odtwarzacz. Moze nie dorowna Vedii czu iAdio, ale tez jest tanszy. Głaskadełko, jak to ladnie zostało ujete, nie przeszkadza i mnie sie akurat podoba, a dzwiekowo bije kazdego Apple'a AJPUDA a głowe. Szczegolnie PlayFXem i sprzetową equalizacją.

 

 

 

Wiecej pytań mozna kierować na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Posiadam slde-r'a w wersji 2gb (firmware 1.11). Poniżej przedstawię jego zalety i wady.

Zalety:

-wyświetlacz amoled daje świetny obraz (miałem odtwarzacz z wyświetlaczem o takich samych parametrach i obraz był dużo gorszej jakości),

-bardzo dobra jakośc dźwięku (szczególnie z eq w trybie playFX),

-obsługiwanie kilku formatów ( według mnie szczególnie ważny jest format flv),

-odtwarzanie filmów bez uprzedniej konwersji,

-szybko działający system,

-szybkie włączanie,

-ładowarka samochodowa w zestawie.

Wady:

-zbyt krótkie podświetlenie panelu dotykowego,

-brak slotu na karty pamięci,

-brak głośnika.

Ogólnie uważam, że odtwarzacz jest bardzo ciekawy i przy wyborze playera dla siebie warto zwrócic na niego uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności