Skocz do zawartości

Co wybrać ?


Gość Forsaken

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Forsaken

Myślę nad odtwarzaczem który będzie miał pamięć minimum 4gb i możliwość rozszerzenia jej poprzez kartę.

Musi mieć wyświetlacz minimum 2.8" .

Co było by lepsze:

Pentagram Eon Cineo

http://allegro.pl/item493150083_nowosc_mp4...sd_glosnik.html

Czy taki Bezfirmowy

http://allegro.pl/item500084976_m12_mp4_mp...sd_usb_8gb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży ekran po to aby można było komfortowo oglądać filmy :) Niedawno siostrze pod wpływem impulsu kupiłem pentagrama

r-wave on ma właśnie 2.8" no i jakość filmów jest zadowalająca. Dzwięk też niezły ale słuchawki są cienkie w zestawie...

I co mówicie że te labergi dobre :D:D Jak u nich z odtwarzaniem filmów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny ten meizu m6 :D wszyscy chwalą (na forum) to powinien być dobry tylko szkoda że taki drogi (chodzi mi o 4gb) no i nie można rozszerzyć pamięci przez kartę :/pewnie trzeba by było do niego słuchawki dokupić chodzi mi o jakieś kanałowe jak np creative EP-630.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forsaken nie ma co ty i te twoje porównanie porównujesz jakiś sprzęt no name do Pentagrama może pentagram nie jest za uznaną marką na tym forum ale jednak Pentagram to producent i masz jego gwarancję a nie jak przy tym mp4 gwarancje sprzedającego (tam chyba nawet gwarancji nie ma <lol> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu pytam bo jestem zielony w temacie mp4'ek, porównałem pentagrama z tym no name ponieważ kolega go ma (tego no name) i strasznie zachwala a teraz założyłbym się o głowę że jakość odtwarzania filmów i muzyki byłby gorszy u niego niż w pentagramie vanquaish r-wave którego kupiłem siostrze pod choinkę :D A więc odpada na starcie i jeszcze touch screen pewnie się prędzej czy później zepsuje... Chyba będę się czaił za tym meizu m6 2.4" to znowu nie tak mało tylko że chciałbym 4gb i tak do 250zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę Dodga Charger`a, takiego jak ten :

 

t_68_charger_814.jpg

 

Nie musi być nowy, najlepiej rocznik 71-74, i co dostane?

 

~Forsaken~, M6 SP do 250zł, pewnie jeszcze z przesyłką? Takie rzeczy to tylko w Erze :D

 

PS. Na początku też tak chciałem, ale teraz wiem, że życie jest ZŁE!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co nowe?? ja w sumie żaluje że wziąłem nowego playera, bo w tej cenie zamiast 2 gb mialbym 4gb (dlatego gdy szukalem meizu wzialem uzywke, i kupilem bardzo okazyjnie, patrz wyzej). Czesto do sprzednia sa odtwarzacze uzywane, ale jeszcze z gwarancja,w stanie technicznym idealnym, a te kilka rys na obudowie ?? po miesiacu czasu bedziesz mial to samo na nowym, wiec moze warto sie zastanowic nad używką. I jakbyś nie dbal o odtwarzacz to rysy itp i tak sie pojawia.Z zycia wziete - ja bardzo dbam o mojego Laberga, zawsze w pokrowcu, nie spadl mi jeszcze ani razu i co ?? niedawno zauwazylem że z tyłu ma obudowe lekko wgniecioną, nie wiem skąd i jak, bo playera uzywam tylko ja. Może przemyśl zakup używki, tym bardziej że to dla siebie, a i jak sie znudzi to sprzedasz nie tracac tak wiele jak przy sprzadazy sprzetu ktory masz od nowosci.Chyba że szukasz playera na lata, to co innego :) Takie moje zdanie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę Dodga Charger`a, takiego jak ten :

 

t_68_charger_814.jpg

 

Nie musi być nowy, najlepiej rocznik 71-74, i co dostane?

 

~Forsaken~, M6 SP do 250zł, pewnie jeszcze z przesyłką? Takie rzeczy to tylko w Erze :D

 

PS. Na początku też tak chciałem, ale teraz wiem, że życie jest ZŁE!!!!!!! :D

 

Heh źle to ująłem chciałem przez to powiedzieć że chce playera z pamięcią 4gb do 250zł a nie że M6 bo wiem po ile stoją i że to raczej nie jest możliwe. Ale coś podobnego za 250zł może się znajdzie. Nie wiecie czy w jakimś playerze oprócz pentagram r-wave montowali g-sensor pytam z ciekawości xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ville nie wiem jak ty, ale ja jak coś kupuję to w 90% zmieniam wtedy, gdy już się zepsuło/stanie się to za chwilę. Wyjątkiem są podzespoły komputerowe (ostatnio w 9600GT Gainward`a zainwestowałem:D), a reszta póki chodzi, póty chodzi :D Ja osobiście nie widzę sensu kupować co roku nowego playerka, no bo mi się znudził. Jak już się kupuje, t szukasz, aby był podpasowany pod ciebie ( Tzn sposób sterownia, wygląd, itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piecho, no wlasnie jak napisalem wczesniej to jest tylko moje zdanie :) wiesz kupienie czegos uzywanego nie wyklucza zakup playerka na lata oczywiscie, a z sprzedaza napisalem to w sensie argumentu "za" do mojej wypowiedzi :) kazdy ma swoje podejscie do takich spraw :) chociaz mam nadzieje ze moje meizu zostanie ze mna do samego konca (oczywscie nie mojego heheheh:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszar poszukiwań zawęziłem do trzech playerów mianowicie Laberg nJoy, Meizu M6 sp chociaż tego nigdzie nie mogę znaleźć, i iriver E100. Chciałbym się dowiedzieć w którym odtwarzaczu jest lepsza jakość dźwięku w njoy'u czy w iriverze ???

Pewnie napiszecie że w Meizu xD ale on nie ma slotu na karte :/ Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności