Skocz do zawartości

Ile już macie swoje Meizu?


piecho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakoż że takiego tematu nie ma, zakładam go. Interesuje mnie :

- Gdzie kupiliście?

- Jaką wersje macie?

- Czy były jakieś awarie? ( jeśli tak, to jakie, ile czekaliście za playerem, gdy wróci z serwisu)

- Ile czasu już go macie?

- Czy byście kupili go jeszcze raz? ( Tzn, czy nie żałujecie zakupu)

- Jakie słuchawki macie do niego?

 

Piszcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sklep.devilnet.pl

2. Meizu M6 SP 4GB Black @ 2.004.6 (PL by Micros)

3. Nie

4. Dokładnie rok

5. To urządzenie to moich marzeń spełnienie.

6. Creative Ep-630

 

Na prawdę nie wiem, skąd bierze się aż tyle trafionych M6 na meizume, każdy tam ma jakąś awarię typu białe ekrany czy samoczynne wiesławy, ja mam swojego od gwiazdki 2007 i żadnej awarii nie było (ostatnio zmieniłem soft z 2.003.2 na 2.004.6, również bez problemów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sklep.devilet.pl

2. M6 SP 4GB

3. Drobna wizyta - przy zmianie softa zacinka na greenscreen :P bezproblemowo naprawione w niecałe 3 tygodnie ;D

4. Ponad półtora roku :D

5. Świetny odtwarzacz, nie żałuję żadnej wydanej na niego złotówki ;)))

6. Vedia srs200, Koss Porta Pro, Senki px100 ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Na mp3store.pl

2.Meizu M6 SL 4GB Black 2.004.6 PL

3.No zaciął się przy aktualizowaniu piosenek ale zmiana softu na nowszy pomogła :P

4.Rok

5.Odtwarzacz fajny nie żałuję że go kupiłem ale czy bym go kupił jeszcze raz... na pewno tak tylko że wersję SP

6.Srs-200E/Panasonic RP-HJE200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Na allegro

2.Meizu M6 SL 8GB Black, meizu m6 SP 2GB black

3.nigdy

4.Rok

5.kupilem go juz 2 razy, raz sl, drugi raz sp, ktora sprzedalem...teraz kupuje znow wersje SP tylko ze 4GB

6.bylo grane na she 9500, jbl'ach 220 i aurvanach live, teraz specjalnie kupilem shure;y se530... bedzie miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki, nie spodziwałem się tu tylu osób. Teraz przekonaliście mnie, że na pewno warto w tego playerka zainwestować. Część z was mieszka w większych miastach. Jeśli macie możliwość, zobaczcie jak gra M6 SP ( mo.że być SL, dużej różnicy nie ma) wraz z SONY MDR-XD200. Same jak dla mnie grają nieźle, nie za basowo, bo wiem że M6 jest ciepły. Jakm nie te, to jakie słuchawki nauszne tego typu, otwarte lub zamknięte za ok. 100zł? O CAL! nie ma mowy:D

 

Do tej ankiety:D mam jeszcze 2 pytania:

-Ile rzeczywiście trzyma na bateriach?

-Co was w nim najbardziej irytuje/wkurza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mp3store.pl

2. meizu m3 (SP, w sumie nie wiem nawet czy jakies inne byly :P) 2GB white

3. jedna, wyladowal sie do konca przy sluchaniu mp3 i pozniej nijak nie chcial sie wlaczyc ani ladowac ale obylo sie bez serwisu :)

4. czerwiec biezacego roku

5. hmm co prawda troche na niego ponarzekalem jak mial swoja awarie, ale raczej nie zamienilbym go na nic nowego ^^, no moze jakby calkowicie padl to bym sie za czyms innym rozejrzal ale w sumie watpie :P

6. she9500, a w obecnej chwili szukam czegos co mogloby byc ich nastepca :), jak macie jakies propozycje z czym meizu szczegolnie dobrze gra to chetnie poslucham :P (m6sp ma chyba takie same bebechy co m3sp wiec raczej roznic nie powinno byc :) ) :PP

 

7. Ile rzeczywiście trzyma na bateriach? => w sumie to trudno mi powiedziec, bo czesto siedzi podlaczany do kompa a raczej nigdy za jednym razem nie udalo mi sie go calkowicie rozladowac

8. Co was w nim najbardziej irytuje/wkurza? => straaasznie latwo rysujaca sie tylna czesc obudowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak, jest jedna wada z moim, zmiana softu spowolniła aktualizację piosenek, która jak zauważyłem dotyczy tylko folderu music (niektóre piosenki trzymam gdzie indziej żeby nie było ich na głównej liście piosenek, ale w wyborze wykonawca/album i playlistach). Jak tylko skończy czytać pliki z tego folderu, reszta idzie płynnie. System plików się zatkał? W końcu to FAT32 (jak na chyba wszystkich flash stickach), a wgrywałem prawie 3GB na raz (po formacie przy zmianie softu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sklep devilnet.pl

2. Meizu M6 SP 8GB Black

3. Raz - przy przeglądaniu zdjęć zaciął się, wszystko zgasło, ale po 15sekundowym resecie wszystko grało. i gra nadal.

4. Rok i 4 miesiące

5. Otwarcie mogę powiedzieć, że KOCHAM moje Meizu, nigdzie się bez niego nie ruszam i nie zamieniłabym na żaden inny odtwarzacz.

6. Takie najzwyklejsze, Panasonic RP-HJE200E

+Nigdy nie liczyłam ile dokładnie trzyma mi bateria, ale mam wrażenie że długo.

+A teraz dokupiłam do niego stację dokującą - kolejna rewelacja. Także polecam ;)

 

*Jeżeli ktoś się waha przed zakupem (szczególnie dziewczyny) proponuję obejrzeć reklamę Meizu M6 gdzieś w internecie - może przyczyni się do zmiany decyzji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Gdzie kupiliście?

Na allegro od Elektro-Hurt_pl

- Jaką wersje macie?

Meizu M6 SP 2GB Black

- Czy były jakieś awarie? ( jeśli tak, to jakie, ile czekaliście za playerem, gdy wróci z serwisu)

Były po roku od zakupu zepsuł się touch pat, po ok 3miesiącach po wysłaniu na gwarancję przysłali mi nowe meizu.

- Ile czasu już go macie?

W sumie meisiąc nowego, a wcześniej 1 rok, ale po zepsuciu wymienili na nowego.

- Czy byście kupili go jeszcze raz? ( Tzn, czy nie żałujecie zakupu)

Mimo, że się pochrzanił touchpat to nie żałuję, bo jakość dźwiękowa nadrabia wszystkie braki.

- Jakie słuchawki macie do niego?

Oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tylko dlaczego o CAL'ach nie ma mowy... SP + CAL to jest taki duet ze szczenka opada...

na pytania ktore sluchawki z SP dobrze graja: na Pewno she 9500, jbl 220, CAL oraz... se530. te meizowskie sluchawki jak na pchelki tez robia niezly rozgardiasz jak sie odpowiednio doceni ich dzwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Allegro (Sprowadzony z USA)

- 4GB SP by Dane Elec ze zmienionym softem na oryginalny

- Żadnych awarii

- Prawie rok

- Na tamte czasy i za taka cene napewno tak.

- JBL220 (idealne do elektroniki)

 

Co do baterii to jestem bardzo zaskoczony żywotnością. Bije Clixa na głowe. Nigdy nie mierzyłem ile dokładnie, ale wystarczajaco długo, aby zapomnieć o tym, że trzeba go jednak ładować ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję wszystkim. Przymierzałem się, żeby kupić u tele_hit na allegro, ale wczoraj mu się skończyła aukcja 4GB, zostały 2 playerki a nowej nie widzę...Wiecie coś na ten temat, a jak nie, to gdzie kupie nowe SP? Z tego co widziałem to tylko u tele_hit .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności