Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 422
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ogólnie w moim mieście nie ma tego sklepu (najbliżej w Środzie Wielkopolskiej). Wysłałem do nich maila i czekam na odpowiedź, choć wątpię, że wysłaliby mi tego playera 'za przelewem'. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rtveuroagd są jak co te modele s6XX 8 gigowe. W Łodzi były, to w innych miejscowościach myślę że są. Można ewentualnie zadzwonić czy wersje 16gb są także.

A one są właśnie w takiej cenie? 399zl za 8gb/16gb? Łał.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biblioteka jest po to by mieć porządek. Ja sobie nie wyobrażam np. 8GB muzyki w folderach.

 

Sam na swoim S639F mam zapełnioną pamięć w 100% i również nie wyobrażam sobie przemieszczać się między utworami bez pomocy tagów. Po dostaniu odtwarzacza spędziłem parę ładnych godzin z programem mp3tag, który uporządkował mi niecałe 70GB muzyki które mam na dysku (przekonwertowałem do najwyższej jakości do wma z pokaźnej kolekcji płyt mojego taty i moich) i oczywiście prawie wszystkie albumy (praktycznie nie mam pojedynczych piosenek) wraz z okładkami i teraz wszystko mam uporządkowane. Polecam mp3tag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych soniakow z rtv euro agd to dzis bylem dowiedziec sie co z nimi i.... maja tylko pojedyncze sztuki ( z wystawy, czerwone, porysowane z tylu ), a dostepne sa ponoc tylko w pojedynczych sklepach we wrocu, bydgoszczy i lodzi :D kupilbym sobie z checia s6xx ale nie chce wydawac na player 550 zl :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i paru innych użytkowników trafiło na świetną ofertę z oleole.pl i kupiliśmy s639f z 356zł ;]

Oj tak, to były czasy :D

Niestety żałuję, że sprzedałem swojego Soniacza, IMO najlepszy grający player dla mnie :)

A co do obsługi, właśnie jest świetna ! Tagi są bardziej wygodniejsze niż katalogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście po tagach średnio pasuje- czemu? mama za dużo składanek, a playlista wg, mnie bez sensu wtedy. Co do samego playera- jestem zadowolony z ath-sj5 zgrywa się pięknie. Bateria trzyma długo. Co do tych playerów z Łodzi iitp. To owszem byłem w rtveuroagd. Zeszli mi tylko 20 złotych mimo że był porysowany z tyłu i ostatnia sztuka- moim zdaniem nie warto było, chociażby dlatego że wyglądałem jakby spotkał się ze szlifierką kątową player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem. Wszystkie utworu Taguję MP3Tag`iem, lecz mimo to w żadnej z piosenek nie mam podanego roku wydania. Jest tylko napis Unknow, jakby playerek nie czytał w pełni Tagów. Zrobić format z poziomu playerka czy piosenki wrzucić przez jakiś program/wtyczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to powinna być wtyczka foo_sendtodevice. Jeśli ktoś by chciał pobrać, proszę, oto ona LINK.

 

Zainstalowałem wtyczkę, ale chyba trzeba w odtwarzaczu zmienić tryb (aktualnie jest MTP)?

 

PS Na początku w ogóle nie chciał wysyłać, dopiero po wykonaniu następującej operacji (tłumaczenie Google) :

 

Istnieje sposób wykorzystania Sony / inni gracze natywnie w trybie MTP i dlatego ten wtyczki:

 

Panel sterowania>> System>> Sprzęt>> Menedżer urządzeń

 

1). Szukaj Sony Walkman (lub innego odtwarzacza) w wykazie sprzętu - jeśli już podłącz go w Win XP, mamy wyznaczone jako urządzenie MTP

2) przycisk "Aktualizuj sterownik"

3) na pytanie, czy komputer ma połączyć się z siecią wybierz "nie tym razem"

4) wybierz opcję "Wybierz sterownik z określonej lokalizacji"

5) wybierz opcję "Nie wyszukuj - ja wybiorę sterownik do zainstalowania siebie"

6) w sekcji "Pokaż zgodny sprzęt" Windows pokazuje dwie opcje

> Masz do wyboru dla kierowców: "MTP Device" lub "USB Mass Storage Device"

> Wybierz drugi

7) Teraz można korzystać z odtwarzacza jako urządzenie UMS (z odpowiednią literą dysku)

 

Po wykonaniu tej czynności niby pliki się kopiują, jednak nazwa jest zmieniana na "MUSIC" i tak nie można skopiować więcej niż 1 piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, po formacie, wgraniu muzyki metodą drag&drop cały czas nie ma roku wydania płyty... Cóż, jutro jeszcze będę kombinował ;)

Już kiedyś to pisałem na forum, jest jakiś bug że przy drag&drop nie ma roku mimo poprawnego tagu na utworze/płycie.

Polecam foobara i plugin "send to device". Śmiga bez problemu.

EDIT. Nie przeczytałem wyżej o tej wtyczce. Pewnie jak mój przedmówca napisał. Otagowanie plików bezpośrednio na playerze rozwiązuje problem ale to dość kłopotliwe rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności