Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 422
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sony ma to do siebie że potrzebuje specjalnej ładowarki, ale ktoś tam znalazł no name jakiegoś co z nim działa.

a tak to tylko przez usb

 

Dzięki za wszelkie info oraz za linka gdzie jest ładowarka, co zadziała.

Sprawdzałem w mojej parametry i mam następujące

- 5V 180mA - na na 100% odpada

- 5V 680mA – może zadziała zobaczymy

- 5V 2500mA – no ta to już jest niczego sobie jak widać i służy do lądowania akumulatorów w padach konsoli PS3

 

Pozostaje jeszczePS3, która jest często włączona i ona myślę, że da radę zadziałać przeczesz ze sprzętem firmy SONY

 

Tynio

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sigu link do działającej ładowarki :P

 

 

No i już mam playera, który naprawdę na dźwięk bardzo ładny i czysty

Już na dołączonych słuchawkach.

Niestety moje stare słuchawki Sennheiser-a MX400 okazały się dużo gorsze ;(

 

Co do ładowania to ładowarki 5V 180ma i 680mA odpadły, bo mają wyjście mini USB

Ale ładowarka do padów z PS3 nadaje się idealnie i super dział (5V 2500mA)

Samo PS3 też ładuje jednak wolniej.

 

Mam dodatkowe pytanie, co do czasu ładowania.

Jak szybko ładuje się ten akumulator po podłączeniu do PC lub innego urządzenia z USB

bo u mnie na wspomnianej ładowarce ładowanie trwało w okolicach 90-100 minut

przy całkiem rozładowanym akumulatorze.

 

Tynio

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie

Panowie mam pytanie. Szukam małego odtwarzacza mp3 do słuchania muzyki. A skoro takiego nie ma (albo nie potrafię znaleźć) zastanawiam się nad Sony NWZ - S739/738/639/638... Pytanie do Was. Nie interesuje mnie tworzenie TAGów. Czy jeżeli wrzucę na odtwarzacz powiedzmy kilka katalogów a w każdym pliki nazwane track01, track02, track03 itd to czy odtwarzacz odtworzy je po kolei? Tzn folder 01 (track 01... track09), folder02 (track 01... track09) itd. I jeszcze jedna kwestia. Czy odtwarzacz odczyta pliki .wav?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wave nia obsługuje z tego co pamiętam. Trochę mało rozsądne nie uzywać biblioteki w odtwarzaczu, a sony ma bardzo dobrze ją rozwiązaną. A utwory powinnien odtwarzać po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tagi są wygodne a samo tagowanie z reguły nie sprawia problemów. Gorzej jest z playerami bo rożnie pracują na Tagach - w Iriverze mam np. problem żeby wszystko umieścić na miejscu bo muszę twożyć specjalne zakładki do których zgrywam foldery z muzyką w Sony wrzuca się tylko muzyke do jednego folderu i player sam ją porządkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azahiel S639F i S638F dzwiekowo to jest to samo.Ja takze mowilem ze 8GB mi spokojnie wystarczy:).Teraz mam problem ciagle mysle ktora muze zostawic bo wszystko co fajne sie nie miesci w 16GB.

Wiec nie zastanawiaj sie ktory (dzwiekowo) tylko na ktory masz fundusze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli S638F i S639F sa w tej samej cenie (nie chce w to wierzyc) to bierz tego drugiego bo sie lepiej oplaca zdecydowanie.

Tylko czy na pewno w eurortvagd sa w tej cenie ? Jakis czas temu pamietam ze byly tanio a jak napisalem maila to okazalo sie ze cena jest a odtwarzaczy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to sa po 399zl.Tylko w jakich miastach?

 

Ja kupowalem w sol-pol.pl ale wtedy byl cos powyzej 500zl.Teraz cena poszla w gore.I obawiam sie ze w eutortvagd to wirtualna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Proponuje poszukać, zadzwonic tutaj, może jeszcze będą : http://www.electrogielda.pl/ViewProducts.aspx?kat=39,2,50. Sam kupiłem u nich Sony 7xx 16 GB za 453,99 zł :P

 

I muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się dźwięk Sonego po przesiadce z Cowon U3.

 

Pozdtrawiam jak zwykle bardzo serdecznie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Proponuje poszukać, zadzwonic tutaj, może jeszcze będą : http://www.electrogielda.pl/ViewProducts.aspx?kat=39,2,50. Sam kupiłem u nich Sony 7xx 16 GB za 453,99 zł :P

 

I muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się dźwięk Sonego po przesiadce z Cowon U3.

 

Pozdtrawiam jak zwykle bardzo serdecznie :P .

Mam pytanie, czy S738 i S738f to te same odtwarzacze ponieważ znalazłem w tym sklepie Sony S738 za 254 zł i nie jestem pewien czy to to samo.

http://www.electrogielda.pl/ProductDetails.aspx?id=63275

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności