Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 422
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a my dostaliśmy to z hurtowni Euro RTV AGD z tego co kojarze ;-) Więc jeżeli to ciągle nie błąd, to można sobie zobaczyć, jaka jest marża sprzedawcy na produkty ;)

Buaszeyos - ja też miałem kupować przed świętami, i powiedziałem sobie, że po świętach jednak, moze promocja będzie - i sie trafiło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem sobie na razie AC/DC, ale jak przerobiłem koncert z CD na AAC to nie chce mi ich czytać... robiłem to Easy CD-Da Extractor (320 kbps)

 

wyprobuj dolaczonego media managera sony. Dziala naprawde w porzadku. Dodaje okladki w locie, sam ich szuka w necie po kliknieciu na puste okienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post powyzej do usuniecia, za szybko kliknalem :)

 

tutaj jest link do wejscia w menu serwisowe, niestety raczej nie da sie nic tam zmienic ale mozna zobaczyc jak wyglada :)

sprawdzalem u siebie - dziala.

 

http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?t=36910

 

Było już tym na forum ;) W DACu nic niepozmieniamy niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zainstalować tego managera, niestety po instalacji QuickTime wyskakuje błąd: Requirements not met. Press OK to Exit Install

 

nie pamietam zeby instalowal mi sie musowo qt, byc moze da sie wybrac na poczatku czesciowa instalacje bez qt, u siebie instalowalem na Vista HP

Tego media managera uzywam do konwersji i wrzucania flac na sonego, niestety max bitrate jaki mozna wybrac to 256, ale i tak roznica w jakosci

tak konwertowanych kawalkow jest kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już tym na forum ;) W DACu nic niepozmieniamy niestety

 

No coz, chyba trzeba czekac na jakies rozwiazanie alternatywne. Przy okazji gratuluje wszytkim UDANEGO zakupu, cena jaka zaplaciliscie za szesnastke jest powalajaca,

Ciekawy jestem jakie beda wasze spostrzezenia po dluzszym uzywaniu tych plejerow. Ja mam troche mieszane uczucia, jesli chodzi o ergonomie obslugi (menu) oraz muzycznie, szczegolnie przy polaczeniu z Denonami ah-1001. Moim zdaniem K850 znacznie lepiej napedza te sluchawki od s638. Roznica jest przede wszystkim w dynamice i charakterystyce basu. Fon z duzymi denonami odsluchowo wciska w fotel, maly sony po prostu dobrze gra. W tym wypadku ratuja go wlasnie flac-i, ktore wypelniaja "energetyczna dziure" . Mialem nadzieje, ze ingerencja w DAC-a cos tu pomoze, a tu na razie lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież sony nieobsługuje flaca ?

 

... to prawda, ale mozna konwertowac z flac na AAC lub mp3 wlasnie przez media managera, prosto i wygodnie przy okazji dodajac np. okladki do konwertowanych plikow. Jak pisalem roznica w stosunku do "zwyklych" empetrojek nawet 256kb jest wyrazna i zauwazalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały ciach, ale u mnie konwenterowane za pomocą właśnie NeroAAC, dbPowerAmpem i mi niewykrywało :)

 

Ale dla mnie to żaden problem, bo aac poprostu nieużywam i nieużywałem. Sprawdzałem poprostu czy to prawda że są problemy z czytaniem aac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności