Skocz do zawartości

[>>Zbiorowe zamówienie] - Comply Foam


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

moze niech nie idzie na poczte - kiedys na studiach moj kumpel zaplacil za cos na allegro i szlo prawie 2 tyg... az zaczal reklamowac to sie kasa znalazla... nie wiem jak teraz ale poczta miala niezle prowizje za przelewy...

Damix - idz do pierwszego lepszego banku zaplacisz pewnie za ta mega operacje 1-2pln

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał konto w banku to bym wpłacił ale , że ja niepełnoletni to musze rodziców namawiać ;/ wygląda na to iż moge wstępnie zamówić jedną pare T400 :)

Wpisuję cie na listę za jedną parę. Nie musisz być pełnoletni żeby zrobić przelew z banku czy na poczcie. Musisz mieć ukończone 13 lat bodajże - zakładam że masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damix

Najpierw bierzesz namiary na konto, czyli dane, adres i numer konta, potem idziesz na poczte z kasą, prosisz w okienku o blankiet na przelew do banku na prywatny rachunek, wypełaniasz, płacisz 2.50 za przelew i wychodzisz....

proste nie? ja swoj pierwszy przelew zrobiłem w 1 gimnazjum za calutkie 12.50 jak była zrzuta na serwer q3 ;P dasz rade!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już blisko mi do 'osiemnastki' ;p

Albo namówie rodzićow albo sam się wybiore do banku ;)

Dźięki fragles ;) troche mnie uspokoiłeś , myślałem , że to większa filozofia :D

Comply Foam T400 stają się mi niezbędne po dzisiejszym zakupie EX-85LP okazuje się , że w tym typie konstrukcji tipsy w rozmiarze M są za ciasne a S 'dają' za dużo luzu :P

 

Na jakie terminy jest to wszytko przewidzaine ? Tzw. zakończenie zbierania chętnych , ZAmówienie Foam'ów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już blisko mi do 'osiemnastki' ;p

Albo namówie rodzićow albo sam się wybiore do banku ;)

Dźięki fragles ;) troche mnie uspokoiłeś , myślałem , że to większa filozofia :D

Comply Foam T400 stają się mi niezbędne po dzisiejszym zakupie EX-85LP okazuje się , że w tym typie konstrukcji tipsy w rozmiarze M są za ciasne a S 'dają' za dużo luzu :P

 

Na jakie terminy jest to wszytko przewidzaine ? Tzw. zakończenie zbierania chętnych , ZAmówienie Foam'ów ?

Asap... generalnie możemy zakończyć 16.02 hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam osobny wątek w sprawie masowego zapotrzebowania na Comply Foam'y.

Wątek AKTUALNY: ZAMOWIENIE NA SHURE BLACK FOAMS

ZAMÓWIENIE NA T400 zakończenie 16.02.09!

Zamówienie w temacie: http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...st&p=477407

  1. CENNIK:

Cennik: dla kursu 3,00zł/$

cennik zawiera przesyłkę do Polski i osobno doliczoną przesyłkę w Polsce (7zł) odpowiednio do ilości. system liczenia wygląda następująco -> [(cena za komplet +wysyłka ze stanów $2) x 3zł /ilość par] x ilość par do sprzedaży +7zł:

T400:

1para - 24zł

Ceny nie podlegają dalszym negocjacjom.

 

Rozumiem, że do 16.02 zbierani są chętni na Comply T400. Cena taka jak w cytowanym poście tj. 24 PLN-y za 1 parę ???

Chętnie pisałbym się na jedną parę. Proszę o dalsze szczegóły.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że do 16.02 zbierani są chętni na Comply T400. Cena taka jak w cytowanym poście tj. 24 PLN-y za 1 parę ???

Chętnie pisałbym się na jedną parę. Proszę o dalsze szczegóły.

Pozdro

Czas zgłaszania zamówień jest do 16. Cena taka jak niżej czyli 20,5zł za parę ale cennik chyba będę musiał zaktualizować bo dolar już po 3,5zł.

Dalsze szczegóły będą dalej czyli 16-17.02. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do urzytkowników Foam T400 a mianowicie na jak długo wam wystarczją ? Tzw. po jakim okresie czasu będe musiał je wymienić na nową pare ? Rok ?

Ten temat był już wałkowany krocie. Zależy przede wszystkim od Ciebie, od tego jak "pracują twoje uszy" i jak często będziesz musiał je myć, jeżeli w ogóle będziesz je mył (są przeciwnicy mycia foamów, ponieważ tracą one trochę swoje właściwości po umyciu, ale IMO nie aż tak dużo znowu żeby je wyrzucać) sam używam T500 bardzo długo spokojnie ponad miesiąc, Standardowych westone'a też używałem długo. Niestety patrząc w długim terminie jest to zabawka kosztowna, no ale coś za coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!: Uległ zmianie cennik w związku z "szalejącym" kursem dolara! Różnice są "kosmetyczne" maksymalnie 2-3zł na parze. Jeżeli jednak dla kogoś było by za drogo proszę się do mnie zgłosić o wycofanie z zamówienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności