Skocz do zawartości

[>>Zbiorowe zamówienie] - Comply Foam


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jestem za pomyslem z allegro, a regulamin mozna obejsc ustanawiajac wlasne zasady aukcji tzn:

 

1. napisac, ze zamowienie zostanie zrealizowane dopiero po zakonczeniu aukcji,

2. opisac w punktach co dokladnie bedzie sie dzialo z zamawianym przez nas towarem (skad zostaje sciagniety, ile trwa podroz do Poslki;)...itp)

3. kiedy mniej wiecej mozna sie go spodziewac :)

 

gdy jasno i przejrzyscie okreslisz reguły to nie powinno byc zadnych problemow :)

 

domyslam sie, ze i tak znaczna wiekszoscia klientow beda uzytkownicy MP3Store, ktorzy darza Cie zaufaniem i napewno zostana wczesniej poinformowani i takiej akcji :)

 

 

 

PS: bedziesz musial rowniez uwzglednic w swoich wydadtkach koszty prowizji ;), ale za to bedziesz mial wszystko pod kontrola (czarne na bialym), bo powiedzmy sobie szczerze... nie raz ciezko zlapac watek w tych wszystkich postach i stwierdzic jednoznacznie kto co chce ;p, a tu bedziesz mial pozadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym prosił moda o wykoszenie tej całej dyskusji, bo tylko zaśmieca temat.

Zostało to już zgłoszone - mam nadzieję że moderacja nastąpi wkrótce.

 

WSZYSTKIE przesyłki z Comply Foams zostały wysłane dzisiaj o południu. :) mam nadzieję że do każdego trafi to co chciał i nie będzie pomyłek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie focalprice, bo złożyłem tam zamówienie, kasa przelana z paypal i zamówienie ciągle czeka. Nie mam zamiaru czekać 2 miesięcy, tak więc czy w razie czego można bez problemu zrezygnować z zamówieni, oczywiście ze zwrotem pieniądzy?

 

EDIT: Oj no sorry, napisałem nie w tym temacie, bo miałem oba otwarte. Do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrus-g - załóż może topic z komentarzami :)

Po cóż? wychodzę z założenia, że forum jest takie małe że nie potrzebuje 100tys. komentarzy aby ktoś uwierzył w moją wierzytelność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj również dotarły. Wielkie podziękowanie dla piotrus-g za sprawnie przeprowadzoną akcję i świetny kontakt :)

 

Niestety w międzyczasie zmieniłem słuchawki i się nie przysłużą, tak więc jeśli jest ktoś chętny to mam Comply T400 do sprzedania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj również dotarły. Wielkie podziękowanie dla piotrus-g za sprawnie przeprowadzoną akcję i świetny kontakt :)

 

Niestety w międzyczasie zmieniłem słuchawki i się nie przysłużą, tak więc jeśli jest ktoś chętny to mam Comply T400 do sprzedania.

 

Pozdrawiam

Mysle, ze za rozsadna cene kupie, dogadamy sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności