Skocz do zawartości

iPod nano 3


wiosnaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ipoda używanego, jako powystawowego. wszystko działa, wszystko fajne, prócz jednego.. nie mam porównania, bo to mój pierwszy odtwarzacz z wbudowaną baterią/akumulatorem, ale jestem pewien, że bateria trzyma bardzo słabo. producent podaje, że te 24h. w moim przypadku bateria trzyma poniżej 10h (ekran jasność 15%, podświetlenie 2sek.). Nie gram w gry, ani filmów. dla mnie ma to być po prostu odtwarzacz muzyki. wymiana baterii?

znalazłem na allegro http://allegro.pl/item482626894_nowa_bater..._przyrzady.html

robił już ktoś kiedykolwiek taką akcję? jest to ryzykowne? czy to duży problem? a może serwis apple i profesjonalna wymiana? jakie koszty takiej operacji? moje miasto - poznań.

proszę o wyrozumiałość jeśli był już taki problem - ja się nie doszukałem. proszę także o konkretne rady. pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPod oryginalny. tego jestem pewien. mam jeszcze takie pytanie; podczepiam ipoda do kompa (chodzi o naladowanie), na ktorym nie ma iTunes. na ekranie wystwietla sie, ze jest podlaczony, po czym zmienia sie na synchronizacje. robie 'bezpieczne usuwanie sprzetu' (w ten sposob robilem to na kompie z iTunes i ipod wlaczal sie, ladowal i mozna bylo go w trakcie ladowania uzywac), ipod odlacza sie od kompa i juz sie nie laduje.

 

jak jest z ładowarkami sieciowymi czy samochodowymi? gdy podczepiam do pradu ipoda tez pokazuje sie, ze jest podlaczony i zaraz synchronizacja, czy podczepiam i laduje sie, a ja go normalnie uzywam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności