Skocz do zawartości

Co kupic?


Audio-Technik

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie chce kupic playerek, juz wczesniej zadawałem pytanie tu na forum ale mialem duze wymagania itd, teraz nieco one sie mieniły ;) Chce odtwarzacz ktory posluzy jako mp3 w 90% i w 10% jako mp4 czyli playerek z jakims malym kolorowym wyswietlaczykiem, odtwarzane formaty to FLAC AAC OGG, jakis z tych w FULL opcji musi obługiwac(full opcja czyli ogg500 aac400 i flac8) Pamięc 16GB minimalnie najlepiej flash :) Duza moc znaczna głośność i mocny bas, srednie ponizej pasma wysokie lekko podbite, charka wiec litery U a nie N... Cena 550zl... tu myslałem o i7 Cowona i jakims Creative X-Fi, oraz Vedia V39 ale jak wpominałem kolorowy wyswietlacz to rzcz tylko do ładnego patrzenia jak utwor zmieniam i jaki leci teraz.... WYGODNA NAWIGACJA MUSOWO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i7 do mp4? eee... niebardzo... przynajmniej ja tego nie widzę ;) poza tym chyba nie 16GB za 550zł. Ale generalnie playerek bardzo w porządku, a co do charakterystyki dźwięku, to equalizer ma bardzo rozbudowany, więc dostosujesz sobie jak chcesz :) Co do nawigacji, to mi odpowiada, ale nie każdemu musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności