Skocz do zawartości

Ipod 30GB


Ketras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym kupić używanego Ipod'a 30GB na allegro.pl gdyż cena jest przystępną 300-400zł chyba że się mylę ??

Jeżeli bym już zakupił to chcę wymienić akumulator bo podejrzewam że będzie słabo trzymał lecz czy się da wymienić akumulator w ipodzie 30GB? czy jeżeli sie da to nie zniszczę obudowy? Dam radę samemu to zrobić? nie zniszczę oprogramowania? o ile jest? Jaka jest cena takiego akumulatora? i na ile H słuchania starczy? Prosiłbym o linki z ceną najlepiej z allegro.pl Proszę o odp.

 

A i nie znam się więc może mi pomożecie otóż jeżeli kupię tego ipoda to po podłączeniu go do komputera przez usb komputer będzie go widział jako kolejny dysk hdd i będę mógł sobie wgrywać mp3 , utwory za pośrednictwem "kopiuj i wklej" ??? Bo coś słyszałem o iTunes lecz nie wiem co to jest !!!?? PRoszę o wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i nie znam się więc może mi pomożecie otóż jeżeli kupię tego ipoda to po podłączeniu go do komputera przez usb komputer będzie go widział jako kolejny dysk hdd i będę mógł sobie wgrywać mp3 , utwory za pośrednictwem "kopiuj i wklej" ??? Bo coś słyszałem o iTunes lecz nie wiem co to jest !!!?? PRoszę o wyjaśnienie

 

Przecież masz na tym forum tyle instrukcji ,że nie powinno być problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37
rozumiem ale nie chce zakladac nowych postow

Właśnie to robisz.

 

cena jest przystępną 300-400zł chyba że się mylę ??

Tak, cena jest całkiem przystępna. Czasem można spotkać nowe za ok. 400, ew. mało używane.

 

Jeżeli bym już zakupił to chcę wymienić akumulator bo podejrzewam że będzie słabo

Wcale nie musi trzymać krótko, czytaj opisy aukcji, szukaj przede wszystkim zadbanej, w takiej cenie powinieneś dostać naprawdę dobrą sztukę i o ile sprzedawca o niego dbał, o tyle bateria powinna być w dobrym stanie.

 

czy się da wymienić akumulator w ipodzie 30GB? czy jeżeli sie da to nie zniszczę obudowy? Dam radę samemu to zrobić? nie zniszczę oprogramowania? o ile jest? Jaka jest cena takiego akumulatora?

Da się wymienić, nie powinieneś zniszczyć obudowy, powinieneś samemu dać radę, nie zniszczysz oprogramowania (bo niby jak?), cena: www.allegro.pl/search.php?string=bateria+video&sourceid=Mozilla-search (wiem, szukanie boli).

 

A i nie znam się więc może mi pomożecie otóż jeżeli kupię tego ipoda to po podłączeniu go do komputera przez usb komputer będzie go widział jako kolejny dysk hdd i będę mógł sobie wgrywać mp3 , utwory za pośrednictwem "kopiuj i wklej" ???

Nie, będziesz musiał używać iTunes, czyli programu Apple'a. Wiem, google boli ale nie martw się, zrobiłem to za Ciebie: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=it...+Google&lr=

 

iTunes możesz ominąć poprzez instalację alternatywnego oprogramowania o nazwie Rockbox. O nim na forum jest bardzo dużo i na prawdę wystarczy użyć wyszukiwarki, to nie boli i zaoszczędzisz sporo czasu.

 

 

Najlepiej na Twoim miejscu odpuściłbym sobie iPoda i zainwestował np. w Sony'ego NWZ-A818 albo Cowona D2. Dostaniesz je w komisie na forum, na pewno są w dobrym stanie i nie są tak skomplikowane co do wgrywania plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności