Skocz do zawartości

co to za błąd?


elbandito

Rekomendowane odpowiedzi

1. Przeinstaluj iTunesa.

Wątpię aby to pomogło, bo ten program już sobie założył, że coś jest nie tak z iPodem i nie będzie go synchronizować.

 

2. Wgraj nowe firmware przy pomocy opcji odtwórz.

3. Pokombinuj z wersjami iTunesa. Najnowsza "gryzie się" ze starszym softem na iPodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja miałem Vista transformation pack (czy jakoś tak) i właśnie dlatego miałem taki błąd.

Ten "program" nie tylko podmienia nam interface na Vista, ale także zmienia/podmienia nam bardzo dużo plików w naszej bibliotece.

Jakieś 2 lata temu, po zainstalowaniu tego programu (chyba do Experta był dodawany) nie mogłem przeprowadzić instalacji dowolnego programu i system nie widział mojej dźwiękówki.

 

Więc bardzo możliwe, że jeżeli masz Vista Transformation Pack na Windows XP - to jest to wina tego programu.

Jednak temat czy skórka, a program całkowicie zmieniający interface i ingerujący w znacznym stopniu w naszą bibliotekę... to co innego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wywalenie skina nie pomoze:

 

skopiuj:

regsvr32 /s softpub.dll

regsvr32 /s wintrust.dll

regsvr32 /s dssenh.dll

regsvr32 /s rsaenh.dll

regsvr32 /s gpkcsp.dll

regsvr32 /s sccbase.dll

regsvr32 /s slbcsp.dll

regsvr32 /s mssip32.dll

regsvr32 /s cryptdlg.dll

regsvr32 /s initpki.dll

 

Wklej w notepadzie, zapisz jako appleipod.bat, uruchom. Podepnij iPoda i powinno byc genau.

Chuss!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności