Skocz do zawartości

Niezle dokanalowki za ~120 zl


LittlePaulie

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak, sluchawki beda do irivera t30 a muzyka na nich grana to glownie muzyka elektroniczna z naciskiem na minimal/techno/elektro, wazna jest dla mnie dobra izolacja (bo wczesniej mialem ep630 to sie przyzwyczailem do ciszy z zewnatrz :P), nienaganny bas, no i zeby nie uciekaly z uszu za latwo.

 

z gory dzieki za wszystkie rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazna jest dla mnie dobra izolacja (bo wczesniej mialem ep630 to sie przyzwyczailem do ciszy z zewnatrz :P),

Akurat izolacja epek jest dość mierna, więc skąd ta cisza... ;)

 

 

Za nieco więcej niż 120zł można dostać cx400, może Ci się spodobają...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowiac krotko, zdaje sobie sprawe ze za taka cene nie kupie nic genialnego, poprostu oczekuje czegos troszke lepszego niz moje stare ep630 :)

 

tak wiec co polecacie oprocz cx400

moze aurvany? choc je ciezko znalezc za 120 teraz...

 

przypominam jeszcze raz tylko ze muzyka to glownie elektroniczne dzwieki :)

 

edit: a co powiecie o cx400 z allegro np te: http://allegro.pl/item455014751_sennheiser...00_orygina.html cena cos podejrzana :> choc moze to byc spowodowane krotka gwarancja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem, ze uslysze to co powyzej na temat sluchawek z allegro... nigdy nie kupowalem i raczej nie kupie ale z ciekawosci sie zapytalem :)

 

wiec do cx400 i aurvan dolaczaja philipsy she9500... co z tego bedzie najlepszym wyborem, cena prosze sie nie sugerowac bo ostatecznie nawet te 150 moge dac jak sluchawki beda tego warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności