Skocz do zawartości

Genius 2.0 HF3000A


ktanas

Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie czekam na te kolumienki. Będzie to mój pierwszy sprzęt tego typu więc raczej nie będę miał za dobrego punktu odniesienia. Ale coś naskróbie na ich temat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, mam głośniki. Nawet duże są. Pierwsza rzecz jaka mnie zmartwiła po wyjęciu ich z pudełka to krótki kabel z lewej kolumny. na oko ma ponad 1,5 metra. Ale pewien nie jestem później zmierzę. Co znajdziemy w pudełku? Skąpą instrukcję, jest język polski. No, kolumny i dwa kable z męskim i żeńskim jackiem. Z pudełka to wszystko. Na razie tyle powiem, na temat tego jak brzmi zestaw wypowiem się później. Jakieś pytania? :)

 

P1000823.JPG P1000824.JPG P1000825.JPG P1000827.JPG

P1000828.JPG P1000829.JPG P1000831.JPG P1000832.JPG P1000839.JPG P1000841.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że wreszcie się ktoś w nie zaopatrzył. Jakie pytania? Jestem szalenie ciekaw jak to gra, choćby czy dobrze czy źle, ale jak już napisałeś, o brzmieniu później. Czekam z niecierpliwością.

BTW

Wreszcie mogłem zobaczyć jak wyglądają bez maskownic - poprawnie, bez bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O brzmieniu napisze za pare dni. Niech się chłopaki rozruszają. W tej chwili mogę powiedzieć że basu na neutralnym poziomie nie jest za dużo, dla siebie musiałem ciut go podkręcić. Głośniki w tej chwili wydają się bardzo bogate w szczegóły. Wyższe tony są jaby wyeksponowane od reszty. Aż czasem mam wrażenie że sybylizują. Ale podczas odsłuch Nirvany MTV Unplugged ciekawie się słuchało. Geniusy ładnie się zgrywają z mym A826. :) Boli włącznik z tyłu prawej kolumny i gniazdo jack dla słuchawek, dioda od zasilania mocno daje ale mi to nie przeszkadza. Koniec na dziś. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 1,5m kabla tylko pokazuje ze maja fantazje ;p , ja potrzebowałbym 3 m ... no i tez musialbym zamienic lewa kolumne z prawa, bo ciezko kupowac bardzo długie interconetcty zeby to pozpinac z kompem badz zero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmiana na dłuższy kabel będzie problemowy, to co nam dali ledwo starczy do rozstawienia obok 32' tv. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehe teraz widze ze ten kabel nie jest na zaczepy oO, to wejscie do głosnika ze wzmacniaczem do podlaczenia drugiej kolumny to jest jakas wtyczka pospolita czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unitra to TOSCA 303 "coś tam". Sprzęt mojego wujka, stoi u mnie bo ma małe dzieciaki i boi o swój zabytek. :)

 

O brzmieniu jeszcze się nie wypowiem jeszcze. Za mało ich słuchałem. Mało czasu spędzam w domu. Trudno je przesterować. Full głośnosć i zero zniekształceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekałbym na inne opinie, Vega wsławił się tym, że pisał o dźwięku głośników, których na oczy nie widział (nie było w ich Polsce (sic!)), wciskaniem wszędzie i wszystkim geniusów 2000x i tępieniem (mod->ban) ludzi proponujących alternatywę. Głośniki mogą być bardzo dobre, ale to źródło informacji jest mało wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz troche racji, ale jesli czesc pisze o wyeksponowanej gorze, przeciwnie do 2000x (ktore fakt faktem nadal sa polecane przez niektorych) w ktorych gora byla raczej schowana - to moze maja troszeczke racji.

 

Te geniusy to jest półka microlabów solo6C. Nawet moge zaryzykowac stwierdzenie ze 3000a graja lepiej. Cena tez jest korzystna ~~200zł

 

Jesli do grudnia nie przestana ich produkowac, to moge powiedziec ze juz sa moje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witchinster, widze ze słuchałes i solo i geniusy ;p

 

to ze cena ci sie podoba nie znaczy ze graja odrazu lepiej ...

 

zwreszta geniusy wygladaja biednie przy microlabach i vigoolach ( czyt. srednice głosnikow )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności