Skocz do zawartości

Koss The Plug - Modowanie?


Wielo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem na allegro zmodowane słuchawki Koss the plug. Z początku w ogóle nie wiedziałem o co chodzi.

Podpytałem kolesia na gg, i dowiedziałem się, że takie Kossy prosto z pudełka mają zdecydowanie za mocny bass, który rozwala ucho.

Słyszeliście o czymś takim?

Czy warto kupić takie zmodowane słuchawki?

Może ktoś mi wytłumaczy o co biega? ;)

 

I jeszcze jedno, nie wie ktoś, gdzie w Warszawie można kupić słuchawki Koss the plug?

 

Objechałem całą Wawę i nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O TO chgodzi?

 

Masz tam przeciez linka do podobnej "modyfikacji"...

http://www.headwize.com/projects/showproj....y4a_add_prj.htm

<_<

Osobiście uważam taką modyfikacje za bezsens. Jak ktoś kupuje plugi kossa, to właśnie z myślą o ich potężnym basie, jak komuś on nie odpowiada to po co mu takie słuchawki <_<

 

Chciałbyś mieć takie słuchawki? :)

soulgirl_plugs2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem się zapytać czy to ma sens i przyszłość, bo oferta wydaje się atrakcyjna :P

Ale tam pisze też coś o lepszym brzmieniu itp :huh:

A co do tych sluchawek na zdjęciu, to wyglądają nawet fajnie, ale trochę sobie nie wyobrażam tego w uchu :)

Chyba sobie kupię zwykłe, a najwyżej sam drżącą ręką zrobię takie przedsięwzięcie jak coś nie będzie pasić :]

Jakby ktoś miał takie modowane plugi to niech napisze, bo nadal jestem ciekaw czy to zmienia na lepsza, czy tylko te basy :P

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam pisze też coś o lepszym brzmieniu itp :huh:

Przecież to jest całkowicie subiektywne. Opierająs się na doświadczeniu ludzi z forum (bo dużo miało styczność z plugami - ja nie, ale tu nie o to chodzi) nie robisz błędu bo to jest zdanie uśrednione i można mniej więcej stwierdzić czy osobiście mnie (Tobie) się będzie podobało - bo wiem że ten, tamten czy jeszcze jakiś inny forumowicz był zadowolony. A tak, na aukcji... Poleca te plugi tylko jeden człowiek i tylko on uważa że grają lepiej - trudno się opierać na zdaniu jednego człowieka. Wiesz o co mi chodzi ? ;)

Kiedyś był już tu poryszany temat takiej przeróbki (może nawet z tej konkretnej strony), poszukaj może to Ci coś zasugeruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kup oryginalne/nieprzerobione plugi, jak odczujesz niedosyt (a raczej przesyt) to wtedy poddasz je własnej obróbce :) Po co kupować coś co może być całkowicie do kitu... (jak może - to będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności