Skocz do zawartości

MP3/MP4 4gb do 250zł


piecho

Rekomendowane odpowiedzi

OK, ale jakoś do vedii nie mam przekonania.. ma ktoś jakieś doświadczenia jak będzie się zachowywała po roku czy 2?? Wiem że firma jest nowa, więc raczej nie wiadomo, ale chodzi mi o modele innych producentów z tymi podzespołami. Jeśli Vedia, to c5, albo Sansa Fuze... Jak macie jakieś doświadczenia z dłuższym użytkowaniu Vedii, to proszę pisać...

 

A jeszcze, jak będą się miały z moimi słuchawkami??

 

I jeszcze 1 - Jaką ładowarkę do C5?? Chodzi mi o sieciówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się tak wtrącam do tematu, ale zastanawiam się nad kupnem Vedii C3, a tymczasem wszyscy polecają C5 mimo, że C3 ma wyświetlacz tych samych rozmiarów, a dźwięk chyba (nie znam się za bardzo na tym) powinien być lepszy, bo w środku siedzi wzmacniacz Wolfsona. Jak to jest więc z tymi Vediami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie będę się musiał wstrzymać do gwiazdki. Pewnie wybiorę c6+, chociaż zobaczcie co znalazłem :

 

Laberg Visio 8gb

 

Jeszcze premiery nie było, ale co sądzicie o Labergu, może jakieś małe porównanie, Laberg kontra Vedia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności