Skocz do zawartości

Jakie słuchawki i odtwarzacz?


_koza_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie zamierzam zaopatrzyć się w jakiś przenośny zestaw audio i właśnie mam kilka pytań związanych z zakupem takiego zestawu:

- jakie słuchawki w cenie do 200-250zł, które będą używane w warunkach miejskich i nadawały się do heavy metalu i hard rocka?

- w grę wchodzą jeszcze jakieś słuchawki do 600-700zł ale to nie wiem czy jest sens kupować sobie takie słuchawki do przenośnego odtwarzacza mp3( czytałem trochę o Sennheiser hd 25 i Audio-Technika ATH-ESW9), choć mam zamiar kupić jakiś wzmacniacz słuchawkowy( do domowego użytku)?

- jaki odtwarzacz zgra się z tymi słuchawkami, cena gdzieś do 400zł, przede wszystkim zależy mi na jakości dźwięku, nie musi mieć żadnych dodatkowych opcji

 

Choć tak naprawdę nie wiem jakiego dźwięku oczekuję, będzie to mój pierwszy odtwarzacz mp3 a na razie to słucham muzyki z "pierdziawek";/, więc główne moje pytanie jest po to by mnie ukierunkować na pewne model słuchawek i wybrać sobie najbardziej mi odpowiadające:D. I jeszcze chciałbym po testować te słuchawki więc gdzie w warszawie można posłuchać sobie słuchawek takich firm jak Audio-Technika, Koss, Grado, Sennheiser, AKG i Beyerdynamic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mr. maiden

Witam:)

Słuchawki mają dość spore znaczenie w jakości odbieranej muzyki, aczkolwiek do przenośnego odtwarzacza nie przesadzał bym z drogimi słuchawkami w cenie ~600 firm jakich podałeś ponieważ nie wykorzystasz ich potencjału :) (chyba że będziesz używał ich tez do innych celów) a poza tym znajomi mogą Ci gadać że zmarnowałeś tyyyle pieniędzy :D :D. Myślę że zeny aurvana spokojnie Ci wystarczą, myślę że będą dobre do twojej muzyki ;). Odtwarzacz może iriver e10 ?? Nie jestem jakimś wielkim znawcą w tej dziedzinie (na innych trochę bardziej się znam :) ) dlatego bardzo dobrze by było żeby ktoś jeszcze WYPOWIEDZIAŁ się w tej sprawie bo nie chciałbym Cię wprowadzić w błąd, pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności