Skocz do zawartości

Creative Aurvana Live! vs. Sennheiser HD 555


Garnett12

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, gdybyś kupił słuchawki za 1000 zł, przesłuchał niewygrzane i ocenił jako nędzne, wówczas nabożnie przystąpiłbyś do wygrzewania, twierdząc, że swoją wspaniałość ujawnią po zakończeniu burn-in. A nawet gdyby wtedy nie grały zniewalająco, pewnie wina znów by leżała po stronie sprzętu towarzyszącego.

Nie przypisuj mi czegoś czego nie powiedziałem.

Mnie audiofilskie bajki nie obchodzą, staram się "oswoić" ze słuchawkami przez jakiś czas i jeśli mi nie przypadną do gustu to rozstaję się z nimi bez żalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, właśnie stałem się właścicielem CAL!, wcześniej słuchałem dużych Phipls'ów za 60 zł i te są dużo lepsze, mniej mocy na pewno do nich potrzeba w porównaniu z tamtymi, ale i tak trzeba dużo, teraz będę próbował od kogoś pożyczyć ipoda i zobaczyć, czy je uciągnie, za 260 zł myślałem, że będą boskie, tak jak wyglądają ;p ale i tak jestem zadowolony z ich zakupu. I na koniec pytanie, czy jak je wygrzeje to będą lepiej grały ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dlaczego dałeś za CAL! 260zł, skoro w sklepach stoją po 160-170?

Wiem, wiem, ostatnio podrożały, ale nie wszystkie sklepy podniosły jeszcze ceny. :)

Akurat w podanej wyszukiwarce jest tylko jeden sklep z taką ceną (kolejne kosztują już 219zł) i w dodatku to wygląda na typową lipę wystawiona po to by być wysoko na liście. Do tego jak odwiedzisz ich witrynę to stwierdzisz, że w ogóle nie sprzedają CAL!. Oczywiście można znaleźć tańszą ofertę niż 260zł (zakładając w miarę normalne koszty wysyłki), ale niestety niskie ceny tych słuchawek to na razie historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? :huh:

Przecież nie napisałem, że niskie ceny nie wrócą bo i skąd mogę to wiedzieć. Napisałem za to, że na razie jest drogo i nie ma się co sugerować pojedynczymi, najczęściej lipnymi, ofertami. Nawet na Allegro ceny sięgają ponad te 260zł z wysyłką, tak że w niektórych sklepach jest chyba taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności