Skocz do zawartości

Dokanałowe słuchawki


Gość ~Monika~

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i liczę na Waszą radę :). Potrzebuję słuchawek. Co bym chciała:

- mają pasować do ipoda classic (80GB)

- dokanałowe

- żeby chociaż choć troszkę izolowały od otoczenia

- żeby ludzie na metr ode mnie nie słyszeli czego słucham

- no i żeby były w rozsądnej cenie (czyli do 150 zł)

- ach, zapomniałabym o najważniejszym: żadnych smyczy i tego typu rzeczy (classica ciężko nosić na szyi ;) ), potrzebuję słuchawek z prostym kablem dł. 1 (1,2)metra czyli klasyczne

- żeby można je było kupić w zwyłym sklepie (nie umiem odróżnić podróbek od oryginalów więc allegro wolę unikać)

 

Słucham:

- hard rock

- wszelkie odmiany metalu

- celtic

- muzyka klasyczna

- czasami zdaża mi się popełnić cokolwiek innego ;)

 

Mam nadzieję, że doradzicie mi coś :). Bo czytam czytam czytam... i już sama nie wiem. Co znajdę jakieś sensowne to okazuje się, że mają jakieś dziwne smycze albo inne tego typu wynalazki.

Liczę na mądrzejszych ode mnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie sa pelnowartosciowe dokanalowki? z mojego doswiadczenia to w swoim przedziale cenowym nic lepszego sie nie znajdzie (cx400 nie znam). kupowanie jakichs jbl 220 (nota bene rowniez izolujacych bardzo kiepsko) czy tym bardziej cx300 to zwykle marnowanie pieniedzy. a z ta izolacja to nie przesadzajmy - faktycznie jest beznadziejna, ale jakas tam jest i jest to na pewno cos lepszego niz otwarte px100 czy kpp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak je dobrze włożysz do ucha to izolacja jest ciut lepsza, myślę, że to będzie te "choć troszkę", o które Ci chodzi. Poza tym jak napisał już Caleb w tej klasie cenowej nie znajdziesz po prostu niczego lepszego, co boli mnie szczególnie, bo też próbuję zdobyć jakieś sensowne doki.

 

Na temat CX400 nikt się nie wypowiada :blink:. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dotychczasowe podpowiedzi dzękuję ślicznie.

Sony zapowiadają się ciekawie (przejrzałam juz parę opinii) :) . No i ten kabelek... Taki o jaki mi chodziło.

O CX400 opinii żadnych nie znalazłam... Czyżby było z nimi aż tak źle? Poprzednie pchełki miałam Sennheiser i ... coś nie bardzo mi podpasowały. Były ogromne (moje małe uszka bolały mnie od nich) i dźwięk... był jakiś nie taki jak bym chciała...

Jakby ktoś miał jeszcze jakąś propozycję to bardzo chętnie ją rozpatrzę. Narazie staje na soniakach... Bo i z wyglądu sa nawet nawet. Tylko ta cena troszkę boli... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge porownac cx400 do sony bo nie mialem sony ale dzwięk w cx400 jest naprawde wart polecenia, mnie satysfakcjonuje na tą chwile w 100%. No i mają pożądną izolacje. Ale obawiam się że cx400 nie maja takiego kabelka jak bys chciała, bez przedluzacza jest za krutki zeby go uzywac a z przedluzaczem jest (przynajmnije dla mnie) za dlugi. Trzeba go zwijac. Ale nie ma zadnej smyczy co cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam ten dziwny kabelek w cx'ach... Ech... Chyba producenci słuchawek to sami mężczyźni i nigdy pleyerka nie nosili w torebce ;). A poważnie to dzisiaj pojadę obejrzeć te soniaki i jeśli wpadną mi w oko... to pewnie zakupię. A jak będą za duże... Cóż, mąż dostanie kolejne słuchawki w prezencie ;) . Zresztą i tak myślał o dokanałowych B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, wpadłem z nudów na to forum spowrotem to coś bazgrnę

 

 

 

Ja posiadam EP-830 i z czystym sumieniem do 100zł mogę polecić te słuchawki, szczególnie do gitar. ;) Moja recenzja jest w odpowiednim dziale, także poczytaj.

 

 

Nie mam porównania do innych dokanałówek niż 630'tki niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przedziału cenowego to możesz kupic sony mdr-ex082. Są to te same co ex085 tylko że 82 są dodawane do playerów. Możesz je kupić w komisie tu na forum. Są to te same słuchawki, sprawdzałem ;p Sam kupiłem 82 od M4Ra bo nie miałem pienidzy na 85.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję raz jeszcze za pomoc :) . Wiedziałam, że na Was można liczyć. Jutro pojadę do sklepu i pooglądam jak na żywo słuchawki różne wyglądają i wtedy zdecyduję. Na pierwszym miejscu jednak stoją Sony. Jak to głupiutkiej kobitce spodobał mi się ich kształt ;). A tak na serio to poczytałam troszkę o nich i widzę, że ich dźwięk mógłby mi przypaść do gustu. Jak nie będzie Sony to... to wtedy popatrzę za innymi. Z Waszych propozycji zrobiłam już sobie odpowiednią listę z odpowiednia kolejnością. Jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc. Jesteście niezastąpieni :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony MDR-EX082 będą wsam raz do Classica. Ładna synergia, fakt że nie idealna ale będzie lepiej niż odtwarzaczami Sony'ego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności