Skocz do zawartości

Gumki do JBL 220 reference


Gość ~Zel~

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Rzecz zla sie stala taka, ze zgubilem jedna z duzych gumek od moich jblkow. Mam cholernie wielkie kanal uszny i w tym momencie mam przed oczami 3 rozne typy gumek w rozmiarze L.

pierwsze od sony ericssona w510i bodajze

drugie od jakis philipsow she9600

trzecie od jakis pionierkow, nazwy nie pomne

W kazdym razie, wszystkie sa za male...

Z tego co widze, jble sa nie tyle wieksze, co dluzsze/wyzsze. Szerokosc jest taka sama ale moze 1-2mm dluzsze.

Wiec zapytanie moje, czy ma ktos z forumowiczow namiar na sklep gdzie mozna kupic same gumki, ew. czy ktos takowe posiada na sprzedaz. Albo oryginalne od jbli, albo jakies podobne.

Wysokosc jblki -8,5-9mm. Wysokosc reszty ok. 7.

A i jeszcze jedno, bo odpadala mi ta taka siateczka przy wylocie sluchawki. Robi to jakas znaczna roznice w dzwieku, bo nawet tego nie zauwazylem i czy warto to jakos dokleic? Mam jedna, druga bym zalatwil od kolegi ;)

To jeszcze jedno - przy samym poczatku obwodu mam lekko przetarty kabel, tak ze widac miedziany srodek, zaraz przy minijacku. Jak sie przerwie, to wymiana koncowki i lutowanie zalatwi sprawe, am I right?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności