Skocz do zawartości

Tani, używany bez akumulatora


Halski88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuje odtwarzacza mp3, który będzie spełniał poniższe kryteria:

 

1. Ma być tani - okolice 100 zł

2. Ma grać znacznie lepiej niż Sansa e130

3. Ma NIE posiadać akumulatora - chce na baterie

4. Pojemność? Min. 512, najlepiej 1 GB (ew. więcej ale niekoniecznie)

 

 

Może być używany, może być nowy. Coś proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip jest ok, ale boję się o żywotność. Popracuje rok i mi będzie trzymać pół godziny;)

 

Mylisz sie i to strasznie ;) Np. moja shuffla ma juz ponad 1,5 roku i trzyma ponad 10h

 

 

A moze ifp INNO ?

 

http://www.allegro.pl/item433755049_iriver...gn_by_inno.html (perełka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta chłopie, w dwa miesiace wydasz na baterie rownowartosc Clipa wiec co jest zlego w tym zeby co roku kupic sobie nowy tani otwarzacz. Nawet lepiej bo moze wyjsc cos lepszego:P

Chyba ze masz ładowana baterie ale mi sie wydaje ze i tak wbudowany akumulator jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mogę Ci sprzedać za 50zł Sansa c140 - nie używam jej już w ogóle. Stan techniczny jak nowy. Długo nie używałem, gdyż nie wiem, czy to wina w moim komputerze, ale przy synchronizacji muzy z WMP zdarzała się zawieszka playerka i musiałem odpinać kabelek i znowu wpinać. Nie sprawdzałem też na innym komputerze. Wrzucanie muzy metodą Kopiuj/wklej bez problemu. Firmware z USA - usunięty limit głośności i dodatkowe Radio FM. Zdjęcia coś nie chcą mi się wyświetlać, ale to w ogóle funkcja niepotrzebna w tym playerku - jakaś pomyłka Sansy ;]

 

Jak gdzieś poszukam w pudełko to i gwarancja się znajdzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności