Skocz do zawartości

Odtwarzacz audio/video


apekiller

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki polecacie odtwarzacz audio i video o pojemności przynajmniej 8 Gb (cena do 800zł, no max 1000zł)?

Zastanawiałem się nad iPodem Touchem, ale sądzę, że znajdę coś lepszego. BARDZO WAŻNA jest dla mnie jakość dźwięku takiego odtwarzacza (jakość wideo też, ale na drugim miejscu).

 

I jeszcze jedno. Nie piszcie mi zestawień cena/jakość czy coś w stylu "ten odtwarzacz jest taki sobie ale za tą cenę się opłaca".

Po prostu szukam NAJLEPSZEGO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zaczekac jeszcze chwile na Spinna ze stajni iriviera. Zmiescisz sie w 800 zł za wersje 8 gb. Wyswietlacz 3,3 amoled( bardzo wysoka jakosc obrazu), brzmiec powienien tez niezle wszystko wskazuje na to ze siedzi wenwtraz telechips. ja bym sobie darowal ipoda. Mysle, ze zaproponuje Spinn zarowno audio jak i video na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zaczekac jeszcze chwile na Spinna ze stajni iriviera. Zmiescisz sie w 800 zł za wersje 8 gb. Wyswietlacz 3,3 amoled( bardzo wysoka jakosc obrazu), brzmiec powienien tez niezle wszystko wskazuje na to ze siedzi wenwtraz telechips. ja bym sobie darowal ipoda. Mysle, ze zaproponuje Spinn zarowno audio jak i video na wysokim poziomie.

 

 

A kiedy to urządzonko wypuszczają na rynek? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności