Skocz do zawartości

Odtwarzacz do 300zł


gitus

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Mam zamiar kupić sobie odtwarzacz tak do 300zł + słuchawki najpewniej Koss Porta lub Sporta Pro. Doradźcie mi jak z odtwarzaczem, zastanawiam się nad iriverem t60 lub samsungiem k3, te odtwarzacze akurat są tańsze ale może polecicie coś trochę droższego i lepszego, najlepiej z dobrą jakością dźwięku i głośny żeby był, ważne jest też żeby miał ładne i przejrzyste menu, i żeby nie trzeba było każdej piosenki przeskakiwać żeby dojść do tej co chcę, no i bateria żeby była wytrzymała. Jeżeli to coś pomoże to słucham rapu/hip hopu, a wcześniej miałem creativa v100. Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem też o tej Sansie i z tego co przeczytałem to np. EQ w clixie robi przewagę i moc w Fuze jest mniejsza, no ale nie ma co się dziwić w końcu cena się mocno różni :P

Macie jeszcze jakieś propozycje, bo mnie zaciekawił jeszcze np iriver e100? ;) a słuchawki może jeszcze akg412?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności