Skocz do zawartości

Problem z dograniem muzyki


Cerber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam problem z dograniem muzyki na innym komputerze. Mój komputer mi się zepsuł i wszystkie dane straciłem całego iTunsa i całą muzyke, na iPodzie zostało mi około 200 piosenek które chce koniecznie zostawic na nim i dograć jakąś nową muzyke i tu pojawia się problem bo jak próbuje dodać nową to pokazuje mi ze musze najpierw usunąć całą zawartość iPoda. Co mam zrobić żeby dodać muzyke i nie stracic tej co mam teraz. Zapomniałem o najważniejszym oczywiście mam iPoda nano 3g 4gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem o co chodzi, zawsze dodawałem najpierw muze do iTunes potem do playlisty którą stworzyłem a później synchronizowałem z iPodem.

 

Jeszcze pytanie które mi się pojawia gdy podpinam iPoda:

"iPod jest zsynchronizowany z inną biblioteką iTunes. Czy chcesz wymazać tego iPoda i zsynchronizować z tą biblioteką iTunes?

 

Ipod może być zsynchronizowany jednocześnie tylko z jedną biblioteką iTunes. Wymazanie i synchronizacja zastąpi zawartość tego iPoda zawartością tej biblioteki iTunes."

 

Czy jeśli to zrobie strace tą muzyke którą mam teraz na iPodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to bardzo łatwo znaleźć.. Nie mam teraz ipoda to Ci screena nie zrobie ale: Podłaczasz ipoda i w tym oknie gdzie masz w itunes pokazane ilosc zajetej panmieci(ten dlugi kolorowy pasek) to albo masz pod tym takie rubryczki albo na gorze tego okna przelaczaj sie tam sa zakladki muzyka zdjecia podcasty, w ktoryms bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem ipoda nano. Wcześniej miałem creativa zwykłego i byłem przyzwyczajony do tego że robiłem sobie folder np. "różne" i miałem tak różnego rodzaju piosenki. Chciałem tak zrobić w ipodzie więc stworzyłem na dysku folder różne wrzuciłem do niego te piosenki i następnie w Itunes dodaj folder do biblioteki. Ale efekt nie był taki na jaki liczyłem. Chciałem mieć w cover flow ten folder podpisany jako różne ale okazało się że mam każdy kawałek z tego folderu luzem:/ I za cholerę nie wiem jak zrobić żeby to było w jednym folderze. Mam nadzieję że ktoś zrozumiał i mi wytłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz ich w jednym folderze, bo iPod nie ma wyszukiwania po folderach, tylko po tagach. Musiałbyś np. każdej piosence z folderu różne wpisać w tagu 'wykonawca' przykładowo "Składanka" albo "Różne". Wtedy sortując muzykę w iPodzie po wykonawcach pod pozycją "Składanka" lub "Rózne" znajdziesz swoje kawałki. Nie wiem jak to inaczej wyjaśnić, mam nadzieję że zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności