Skocz do zawartości

słuchawki douszne do 100 zł


robson_666

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie kupić słuchawki douszne do 100zł?

któreś z wymienionych? Akg 314p, 312p, Sennheiser CX300, MX560, Philips 9500, Panasonic HJE200, HJE300

 

mój odtwarzacz to Sansa C250. Do tej pory używałem Vedii SRS200 ale zepsuły się, szukam czegoś nowego.

Słucham głównie metalu i rocka, np. Slipknot. Jakie słuchawki będą najlepsze do tego rodzaju muzyki?

 

Dzieki za pomoc.

 

Z góry skreślam Vedie SRS-200 bo już miałem. Creative Ep-630 i Koss KSC75 też mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skreślasz EP-630 to skreśl także CX300.

 

Ja kupiłbym chyba MX560 albo tańsze MX460... AKG też nie są złe.

 

SHE9500 wybierz jeśli pchełki są dla Ciebie niewygodne lub jeśli lubisz bardzo potężny bas. Ogólnie grają nieźle.

Z wymienionych nie słuchałem tylko Panasoniców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do MP3Store:

Katowice, ul. Warszawska 28

 

Będziesz mógł (jeśli będą na stanie) sam przesłuchać Sennheisery z serii MX, SRS200 i pchełki AKG... CX300 także.

Wystarczy poprosić sprzedawcę. Także weź playera, załaduj ulubioną muzyką i w drogę do sklepu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rocka to napewno Panasonic RP-HJE200, HJE300 też by się pewnie nadawały. :) Mam X3i i HJE200 w domu i do rocka wybieram Panasonici, największe wady tych słuchawk to: kiepska izolacja (ciut lepiej od EX082) i kabel którego faktura sprawia że czepia się wszystkiego (łatwo zachaczyć o coś słuchawkami i je wyciągnąć uszu). I to tyle z mojej strony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

bry, podczepię się pod temat, jako że w sumie dalej to samo : )

 

z początku wychodziłem z zamiarem zakupu Sennheiser'ów OMX70 (99pln z Anglii z przesyłką), ale ponoć to to samo co mx300.. tak więc odpadło z racji nie opłacalności (chyba, że źle czytałem :) ) .. dalej wiele różnych rzeczy o różnych słuchawkach się naczytałem.. i kierując się moimi hm "priorytetami" .. (tj. cena z przesyłką ~100 douszne, niekanałowe). Doszedłem więc do kilku opcji.. ale nie wiem kompletnie czy słusznych (chwilowo zakręcony już jestem :P)

 

a) Sennheiser 760 (ebay z Anglii z przesyłką koło 70pln i to chwilowo najbardziej mnie zainteresowało)

b ) Akg 312p (allegro.. koło 5dych O.o?)

c) SRS2000 (ale po czytaniu porównania z 660 jakoś zainteresowanie spadło :) )

 

i ogólnie jeszcze parę modeli mi się obiło o oczy, ale czuje się jakoś zagubiony :P

 

dodam, że słucham dużo rocka/metalu jak i również rapu czy DnB

 

pozdr, Ssbs

 

@edit

 

zastanawiam się nad Koss'ami Porte Pro .. tylko cena przekracza "próg" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności