Skocz do zawartości

Mp3 do głownie do biegania.


Jadrekk

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem już wiele tematów, ale żadne nie rozwiał moich wątpliwości co do mp3 do uprawiania sportów:) Głownie biegam i często podróżuje. Potrzebuję mp3 właśnie do biegania( najlepiej żeby miała pasek na ramie) i żeby wytrzymywała trudy podróży myślę, że 15h grania mi wystarczy. Musi mieć wyświetlacz i dobrze, żebym mógł ustawiać własną listę odtwarzania. Co do pojemności obstawiam około 2-4gb i dobrze żebym się zmieścił w granicy 300zł:P wygodnie by było jakbym miał w tej cenie też słuchawki;) , które się do tego sportu nadadzą.

Co będzie lepsze bateria czy akumulatorek? Nie chciał bym, żeby od wstrząsów mi się wyłączała.

Z forum dowiedziałem się, że najlepsze będą te dwie t10 i t60 i słyszałem, że t60 ma mieć pasek na ramie. Czy ten pasek już jest w sprzedaży? Bardzo nie lubię jak kabel mi się ciągnie do kieszeni od spodni ani lata pod na smyczy.

 

Proszę i dziękuję o wszelką pomoc :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie tutaj pewnie zbesztają co niektórzy, ale powtórzę jak mantrę: Sansa Clip. Sprawdziłem - przyczepiona rzeczonym klipsem do rękawa t-shirtu ani myśli go opuścić podczas biegu. Z zasilaniem w zasadzie sprawa jasna (wybór jest taki, że go brak, na baterie pozostał tylko T60), a co do wyłączania od wstrząsów - nie rozumiem... Flash to flash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo pytanie, potrzebny mi tylko do biegania ew. innych sportow bo normalnie korzystam z toucha

cena okolo 100zl

Mysle o ipod shuffle ktory ma klips wiec do biegania w sam raz albo o t60 tylko on chyba zednego klipsu nie ma albo czegos w tym stylu?

A moze cos innego?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi nie o pamięć tylko bardziej o zasilanie. Przy większym wstrząsie mogło być tak, że bateria przez chwile łączyć nie będzie i się odtwarzacz wyłączy. Hm a jak z trwałością tego klipsa, nie wyłamuje się? Ten Sansa Clip jest na akumulator, nie wiesz czy jest możliwość dokupienia akumulatorów i czy rzeczywiście gra 15h;) No i czy spełnia te warunki, które zamieściłem wcześniej? A jak wyświetlacz? Widać tam nazwy piosenek itp? Raczej nie będzie mi dane go wziąć do ręki przed zakupem, więc muszę dokładnie o wszystko wypytać;) A i nie wiesz czy są opaski na rękę do t60?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduję się na tego Clipa :) tylko jakie słuchawki do niego:)?

No właśnie:D nie znam się na tym sprzęcie czy jak kupie do niego słuchawki pmx 100 będą pasować ? Chodzi mi o jacki ;) czy wszystko będzię grało, żeby nie było jakiś micro~~

Każdy markowy odtwarzacz ma wyjście słuchawkowe w standardzie mini-jack i pasuje do słuchawek z taką wtyczką np. PMX100...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności