Skocz do zawartości

Problem z ogladaniem filmow


novac78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Kopiłem ostatnio odtwarzacz Vedia C6, fajna, użyteczna zabawka, ładnie wygląda, przyjemne i przejrzyste meniu no i oczywiście muzyczna ładnie daje w uszko jednym słowem miodek. Jednak zawsze znajdzie sie jakieś ale to moje ale to wyświetlacz, jest duży 3 calowy jednak oglądanie na nim filmów to już gorsza sprawa. Chodzi mi mianowicie o to ze jak trzymamy odtwarzacz prostopadle do wzroku to obraz jest zaciemniony, przechylenie odtwarzacza tak około 20-35 stopni zgodnie z ruchem wskazówek zegara ku sobie daje jaśniejszy i bardziej przejrzysty obraz i wszystko jest git ALE jak z pozycji wyjściowej (trzymamy odtwarzacz prostopadle do wzroku) przekręcimy go w druga stronę przeciwnie do ruchów wskazówek zegara ku sobie to sprawa jest już żenująca, obraz staje sie matowy traci na jasności i praktycznie nic nie widać. Zauważyłem taki sam efekt w moim aparacie Sony DSC -W170 jednak tam tego tak mocno nie widać (może to z tego powodu ze fotki są jaśniejsze)

Dodatkowy problem oglądania filmików stanowi szybka ochronna matrycy. Owa szybka działa jak lusterko i oglądając praktycznie każdy filmik widzimy tam dodatkowego bohatera a dokładnie siebie :))) takie małe aktorstwo z naszej strony.

Oczywiście to nie taki mega problem można go łatwo rozwiązać jak oglądam filmik to delikatnie przekręcam playerka jakieś 10 -15 stopni ku sobie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i da sie oglądać ale to trochę denerwująca sprawa w koncu dałem za to 350zł i chciałbym być zadowolony w 100%

Mam takie pytanko odnośnie tego problemu może na taki efekt wpływa właśnie ta szybka ochronna bo np na monitorze tego nie mam oglądałem go z każdego kata i nie było widać takiego efektu matowości.

A może to tylko u mnie tak widać może trafiłem na jakaś felerna sztukę ale szczerze mówiąc wątpię w to.

Czekam na jakieś komentarze w tej sprawie może ktoś ma podobny problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności