Skocz do zawartości

Słuchawki douszne do meizu m6 SP


lazurexxx

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam MEizu m6 sp i słuchawki douszne Ep-635. Przez cały czas użytkowania nie narzekałem na nie, lecz teraz chciałbym kupić jednak coś lepszego. Słuchawki muszą być douszne, mieć bardzo dobrą izolację!!, bardzo dobry czysty bas i górę!!, jeśli takie sa ;), Bas mocny jakiś najlepiej, czytałem ze cx 400 nie mają zbyt mocnego basu..... Też chciałbym aby kabel nie był krótki, odpadają te smycze.....

 

Zastanawiałem sie na Cx300 , cx400 i cx 500 ;D, lecz na te dwie ostatnie, musiałbym jeszcze trochę uzbierać. Które z tych słuchawek spełniają choć torchę powyższe kryteria? Niestety nie mam porównania, nie słyszałem jak grają, więc proszę o pomoc

Słuchawki najlepiej do rocka i muzyki filmowej....

Jeśli polecanie inne, to do 300 zl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem ze cx 400 nie mają zbyt mocnego basu.....

 

a ja dowiedziałem się o Brestindera, który miał te słuchawki i Meizu - że w porównaniu tych słuchawek z stockowymi do meizu, to w tych stockowych basu jest tyle co kot napłakał. Więc coś chyba źle wyczytałeś.

 

Na dniach kupuję CX-400 - jak to z nimi jest, opowiem Ci jak już je będę miał.

Ludzie polecają też Etymonics Er6i - ale tylko z teorii, z tego co czytałem (znajdź gdzies niżej mój temat) bo nikt ich z Meizu nie testował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dowiedziałem się o Brestindera, który miał te słuchawki i Meizu - że w porównaniu tych słuchawek z stockowymi do meizu, to w tych stockowych basu jest tyle co kot napłakał. Więc coś chyba źle wyczytałeś.

 

A można porównywać stoki od meizu z cx400? ;D Ja stoków nawet nie słuchałem, od razu słuchałem na tych ep-635

 

Czekam na opinię ;) pozdr

 

 

edit:

 

A o tym słabszym basie to wyczytałem akurat tutaj http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=23833

 

Może to błędny post i jest inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graja lepiej od EPek ;p a z dokanalowek polecam Aurvany, dobrze sie zgrywaja z Meizu SP ;]

 

 

a ja będę odradzał aurvany - testowałem je ze swoim meizu i byłem bardzo niezadowolony :( co nie znaczy, że ktoś może mieć inne gusta i może mu sie to spodobać co prezentują aurvany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności