Skocz do zawartości

Problem Z I Pod Mini 4gb


Szmergiel

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zakupilem sobie ipoda mini o pojemnosci 4gb. Mianowicie po sformatowaniu go ukazuje mi sie ikonka z folderu ze znakiem wykrzyknika. Za nic nie moge sobie z tym poradzic ale licze ze ktos z tego forum sprobuje mi rozwiazac ten problem (czytalem gdzies ze ktos znalazl w internecie po dlugim okresie czasu metode na przywracanie ustawien fabrycznych)

Licze wiec na szybką i skuteczną odpowiedz ktora rozwiaze moj problem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zmieniliśmy lekko lokalizacje tematu na nieco bardziej odpowiednią. Niestety nie obcuje z iPodami narazie, więc nie wiele pomogę, ale mam nadzieje ze ktoś z forum ma iPoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Spróbuj zresetować ipoda

Naciśnij równocześnie i przytrzymaj przyciski MENU (górna część kółka) i SELECT (środkowe kółko). Ipod powróci do ustawiń fabrycznych (uwaga: skasują się wszystkie utwory jakie masz wgrane).

 

Trochę poźno ta odpowiedź ale może przyda się komuś w przyszłości :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To co napisales to nie jest prawda. To jest sposob na zresetowanie iPoda nie przywraca zadnych ustawin fabrycznych tylko te ktore byly ostatnio uzywane w iPodzie. I nie kasuje plikow. Powiem szczerze, że nie widzialem jeszcze w iPodzie ikonki folderu z wykrzyknikiem. Widzialem ikonke folderu ze smutna mina - oznaczalo to nic innego jak to ze system plikow na dysku iPoda jest uszkodzony. Jesli Komputer widzi iPoda to sugeruje użyć iPod Updatera (funkcja restore).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności