Skocz do zawartości

iPod Touch 8GB


Gość Nagasuka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nagasuka

Witam, mam możliwość nabycia iPod Touch 8GB w cenie 550 zł nowy, zapakowany, bez gwarancji, przywieziony z USA. Czy jest to cena przystępna czy raczej dość wysoka jak za wersję 8GB. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 200zł więcej? a czemu tak..?

 

Przeciez niewazne ze kupiony w stanach, w Polsce musza go przyjąc na gware.. taka jest gwarancja Apple...

 

Czytaj dokładnie, kolega pyta się czy brać iToucha z USA, ja odpowiadam "Ja bym brał, w Polsce ...".

f4ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty czytaj dokładniej...:P bo ja sie pytam czemu w Polsce za 200zł więcej skoro wszystko będzie działac tak samo i na tych samych zasadach..

Tak się zastanawiam i dojść nie mogę, o co Tobie chodzi? :rolleyes:

Albo Ty czegoś nie rozumiesz, a ja się już sam pogubiłem...

f4ty wziąłby tego z sprowadzonego, bo w PL drożej o 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam i dojść nie mogę, o co Tobie chodzi? :rolleyes:

Albo Ty czegoś nie rozumiesz, a ja się już sam pogubiłem...

f4ty wziąłby tego z sprowadzonego, bo w PL drożej o 200zł.

 

zabrakło mi tego "bo" po przecinku, a dzisaj nie specjalnie kojaże fakty...xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~Nagasuka~

Czytałem Waszą rozmowę dotyczącą cen w poprzednim temacie. Dostanę miesiąc gwarancji. Myślę, że się za takie pieniądze opłaca. Mam Clix2 obecnie, wersja 2GB i było za mało miejsca. Pare rzeczy mi w nie odpowiadało. Powędrował do dziewzyny. Zobaczymy czy się zawiodę na iPod Touch. Martwią mnie jego dość duże wymiary ale mam głębokie kieszenie oraz iTunes. Wybieralem między Cowon D2, Samsung P2 oraz Sony NWZ-A828.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności