Skocz do zawartości

Jaki telefon do 500-600 zl


Natan89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam jakiegos porzadnie wykonanego telefonu w tej cenie. Czego po nim oczekuje?? Na pewno nie musi byc dobrym odtwarzaczem muzyki bo mam clipa :D. Pisze o tym na Waszym forum bo mysle ze mi lepiej doradicie niz na jakims forum gsm. Kiedys cieszyly mnei te wszytkie bajery w telefonach ostatnio mialem w580i ale po prostu dostawalem szalu jak mi tam wszytko trzeszczalo (to mi chyba niedawno z wiekiem przyszlo :D ) Lubie wlasnie konstrukcje typu slider zastanawialem sie nad w850i. Chociaz teraz ogladalem tez samsunga d900i zgrabny i poreczny. Troche zmienily mi sie priorrytety teraz chcialbym cos porecznego z w maire dobra bateria i zeby mialo diode Led :D czesto sie przydaje heh . Co byscie polecali najlpiej slider, i ogolnei lubie futurystyczny desgin :D

a mial moze ktos z was do czynienienia z samsungiem e950?? wygalda bardzo ciekawie

pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Nokia E51.. wprawdzie nie ma led i to nie slider, ale jedna z lepszych pozycji w tej cenie :)

 

Podpisuję się pod tym. Prawdopobnie najlepszy telefon w tej cenie, chyba że ktoś ma awersje do symbiana lub potrzebuje wypasionego aparatu min 5mpix w telefonie. Choć ten telefon to dobry sposób na pozbycie się symbianofobii :). W bardzo cienkiej, w większości metalowej obudowie ukryto procesor 370MHz i 96MB ram, więc wszystko chodzi szybko a 9.2 3rd wygląda dość efektownie (jak ktoś jest pod wrażeniem flash'owych menu w SE, niech zerknie co można z menu symbiana wykombinować). Sporo wgranych aplikacji (choć za quickoffice w wersji tylko do przeglądania należy się Nokii solidny kop w tyłek), chyba wszystkie opcje łączności jakie mogą być w telefonach - irda, BT, wi-fi, hsdpa, edge, usb (w tym tryb pamięci masowej jeśli jest karta pamięci). No i możemy wybierać spośród ok 7500 znanych aplikacji na symbiana :).

 

Recenzja E51

 

Dane techniczne E51

 

PS. Lansowanie tego telefonu jako stricte biznesowego wieje nudą. Nie dajcie się zwieść, symbian nigdy nie jest nudny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jest podobno Benq Siemens ef91

poza tym do muzyki masz mase fonow spod znaku Windy Mobile i o ile nie mama one wbudowanych bajerow w stylu wzmocnienia basow to softu na ten system jest mase wiem bo ostatnio sprzedalem HTC Wizard i narzedzi mialem wystarczajaco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności