Skocz do zawartości

Zdjecia z ipoda na komputer!


pinklady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i prosze o pomoc ;) Mam maly problem albowiem na moim Ipodzie mam moje wszytskie zdjecia ktore jeszcze wczoraj mialam na komputerze ale po zrobieniu formata juz ich nie mam a sa mi bardzo potrzebne!!Jakiego programu uzyc aby sciagnac wszytskie te zdjecia z ipoda na komputer?? Prosze pomozcie ;)Bede wdzieczna ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zaznaczysz w iTunes, żeby oprócz pomniejszonych dodawał w oryginalnym rozmiarze, to nawet nie masz co próbować. Ale w przeciwnym wypadku, po prostu podłącz iPoda do kompa i jak wykryje go jako dysk przenośny, przejrzyj wszelkie katalogi, gdzieś na pewno przechowywane są te zdjęcia ;) Jak je zlokalizujesz, to je przekopiuj i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podobna sytuacja jak u kolegi. Padł mi lapek i zdjęcia wszystkie razem z nim. Ma te zdjęcia na iPodzie Video v1.3 30gb. Na dysku nie ma żadnego folderu z fotkami skopiowanymi w normalnym formacie. Pytam czy jest jakakolwiek możliwość, chociaż cień szansy, żeby odzyskać zdjęcia z ostatnich 5 lat, których kopii nie posiadam. Jeżeli nie to ja nie wiem co zrobię, chyba rozbiorę iPoda i tam poszukam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności