Skocz do zawartości

Co Myslicie O Creative Muvo Tx 512mb?


Gość krzys06

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem (przed iFP-599T) i jakby nie brak OGG i (co gorsze) to że miałem wersję 256MB a nie 512... to bym nie miał powodu zmieniać O_o

 

uważam że MuVo TX FM 256/512MB to dobry grajek - gra czysto, ma CustomEQ, niezłe radio, działa jako pendrive, nie da się do niego zapomnieć kabla (gwehehehe :] dla mnie to było ważne), tylko że nie ma wbudowanego akumulatorka (lenistwo ;] ) ale baterie w każdym kiosku kupisz ;]

 

kolega go teraz ma i jakoś nie skarży się na problemy z USB (a nie mogę powiedzieć żeby obchodził się z nim delikatnie ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w jakości dźwięku TX jest lepszy od V200 ?

bo słuchałem creative V200 i jakość dźwięku była na poziomie mojego byłego ergotecha. i tu nie wiem, czy creative v200 jest klasy no-name czy to ergotech jest klasy na miare creative v200.

 

niestety nie miałem okazji posłuchać TX, więc liczę tu na Wasze spostrzeżenia w tej materii (TX vis V).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słuchałem i seria V jest minimalnie lepsza pod względem dźwięku ale dla przeciętnego usera raczej nie zauważalna

 

moim zdaniem te Creativy to mają dźwięk no-namów (dyktafon zresztą też), słuchałem w "Realu" czy "Leclercu" jakiegoś no-name wyglądającego jak ten Ergotech i miał dźwięk dosłownie taki sam jak Creativy;

więcej wiem o Creativie C100 bo mój kolega ma i często go słuchałem (dźwięk istna kiszka do irivera to ma jeszcze daaaaaaleko)

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchałem w "Realu" czy "Leclercu" jakiegoś no-name wyglądającego jak ten Ergotech i miał dźwięk dosłownie taki sam jak Creativy;

czyli mamy dokladnie taką samą opinie w tym zakresie.

 

dziwne jest dla mnie to, że playery creative z dyskami hdd grają dla mnie zauważalnie lepiej /mniej płasko, dynamiczniej/.

 

może jestem uczulony na flashe creativa - natomiast te z hdd zawsze jakoś mnie bardziej interesowały.

zawsze jak jestem w MM to zena micro wezme do ręki i troszke się pobawie - jednak sterowanie touchpadem w micro jest dla mnie bardzo niewygodne. po paru minutach odkładam zena micro na miejsce, ale wiem, że następnym razem znowu w nim pogrzebie.

fajnie w MM podłączyli zena, można samemu włączyć i posłuchać.

 

creative tutaj pokazuje, że umie wspierać sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MM we Wrocławiu w Auchan'ie jak się zapytałem jakie są dobrze brzmiące odtwarzacze, to gościu pokazał mi Sony, ipoda (fuu nie bede pisal tej nazwy z wielkiej litery ;) ) i Creative'a... O iRiverkach zapomniał (?)... Raczej kolejny gbur dźwiękowy co mu WMA 64kbps wystarcza z fabrycznymi pchełkami Creative MuVo <_<

 

LOL a w MM w Galerii Dominikańskiej dla odtwarzaczy Sony jest oddzielna półka, która ma wielkość 1/4 tej przeznaczonej dla wszystkich... No i oczywiście jakieś hasła reklamowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności