Skocz do zawartości

Słuchawki do samsunga YP-Z5


ant55

Rekomendowane odpowiedzi

Z ACS to był żart... kosztują "trochę" więcej ;)

 

KSC75 - bardzo dobry wybór...

Z dokami jest trudniej, ja na Twoim miejscu spróbowałbym ER6i (sam mam ich "odpowiedniki" firmy Altec Lansing i sobie bardzo chwalę) lub Sony EX85 (jeśli nie potrzebujesz dobrej izolacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baols, miałeś zdaje się styczność z ER6i? Jeśli dobrze pamiętam, to czy potrafisz ocenić które słuchawki są lepsze ER6i czy iM616?

Nie potrafię niestety. Te słuchawki wydają mi się na tyle podobne, że musiałbym zrobić bezpośrednie porównanie...

Niedługo meet w Gdańsku, wszystko się wyjaśni. Możesz wpaść, w końcu 3city ;)

 

ER6i z zagranicy wyłącznie... no chyba, że ktoś wystawi na allegro lub do komisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu?

http://cgi.ebay.com/New-ETYMOTIC-ER6i-ER-6...tem120279708002

http://cgi.ebay.com/ETYMOTIC-ER6i-BLK-C-ER...tem180262171981

 

 

mdrdr

Niby chłodne z chłodnym nie powinno grać ale mi też np. iM616 najlepiej z Nano pasują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię niestety. Te słuchawki wydają mi się na tyle podobne, że musiałbym zrobić bezpośrednie porównanie...

Niedługo meet w Gdańsku, wszystko się wyjaśni. Możesz wpaść, w końcu 3city ;)

 

ER6i z zagranicy wyłącznie... no chyba, że ktoś wystawi na allegro lub do komisu.

 

Zobaczę, może na godzinkę bym się zjawił, jeśli będą te 2 pary do przesłuchania. Choć muszę to rozważyć - mam alergię na ankiety, sprawozdania i zdjęcia - a w te, z tego co się orientuję, obfituje temat meetu na forum ;).

 

Szkoda, że nie masz bezpośredniego porównania, choć skoro grają według Ciebie aż tak podobnie, to też cenna wskazówka. Czytałem sporo o nich, gdy chciałem zakupić jakieś IEM-y do $150. Wiem, że są podobne, ale opinie na ten temat są rozbieżne, od takich że to właściwie dźwiękowo to samo, po takie, że jednak się różnią i to całkiem niemało. Mnie iM616 przekonują swoją konstrukcją - łamany jack i lepsze wyprowadzenie kabli. Z wyglądu wydają się być trwalsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na meecie będą zarówno ER6i jak i iM616, a także wiele innych... jak się uda to prawie wszystkie warte uwagi doki w granicach 150-250zł :D

Nie ma się czego bać, ankiety są dobrowolne (nie bij Voight :P), sprawozdania tym bardziej... fotki to szczegół :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności