Skocz do zawartości

Pentagram Eon Cineo problem z dźwiękiem na "dwa fronty"


Kapitan_Bomba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowy na forum i mam pytanie odnośnie odtwarzacza Pentagram Eon Cineo. Nabyłem go dzisiaj rano. Wszystko ładnie pięknie dopóki nie próbowałem czegoś posłuchać. Okazało się, że nie mogę odtwarzać dźwięku tylko poprzez słuchawki. Zawsze leci przez słuchawki oraz przez głośnik naraz. Tak jak gdyby głośnik był cały czas aktywny. Czy jest jakaś opcja, która pozwoli wyłączyć głośnik? Czy jest to problem, z którym należy udać się do serwisu? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam, Kapitan Bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Spróbuj podłączyć inne słuchawki, albo poszukaj w ustawieniach.

A jak nie to do serwisu. :)

 

Witam, też miałam taki problem, ale zauważyłam, że wszystko jest ok jeśli dokładnie docisnę kabelek słuchawkowy. Odtwarzacz mam zaledwie od paru dni, więc może z czasem to nie zadziała. Ciekawa jestem, jak Tobie udało się rozwiązać problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja zakupilam odtwarzacz na gwiazdke na prezent. wczoraj wlaczylam go zeby zobaczyc czy wszystko w nim dziala jak trzeba za cholere nie moe dojsc jak dziala glosnik. teoretycznie jest w opcji, nawet z tylu obudowy chyba jest, a nie wiem jak wlaczyc. rozumujac powinien dzialac jak odlaczam sluchawki. to czemu u mnie nic nie slychac? czy to jest fabryczna wada mojego odtwarzacza i musze go oddac do serwisu czy to sie jednak jakos wlacza.

 

prosze o szybka odpowiedz ze wzgledu na cel tego odtwarzacza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja prosilam o zdanie kogos kto by cos wiedzial, a nie o krytykowanie wyboru sprzetu.

wiele osob jakie pomagaly mi w wyborze mp4 a chcialam albo pentagrama, albo creativa, albo philipsa mowily o kupnie pentgrama.

 

wiec skoro go mam i mam taka mala watpliwosc co do tego czy moj odtwarzacz ma czy nie ma glosnika to pisze.

jesli chodzi o sam odtwarzacz to jestem z niego zadowolona. dobrze gra, wrecz super. filmy zgrywa bez problemow , nie narzekam.

nie wiem tylko czy w moim eon cineo 8 GB powinien byc a jak tak to jak sie go wlacza glosnik zeby sluchac bez sluchawek.

 

 

czekam na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam, dzisiaj również przyszedł mi cineo i jest problem "dwa fronty" jest to problem z gniazdem wejścia słuchawkowego, poprostu jeżeli się rusza nim na boki wkładając słuchawki pęka połączenie gniazda z płytką i wystarczy to przylutować, jednak tak jak w przypadki tego odtwarzacza jest problem obudowy gdyż nie posiada żadnych śrubek więc przydałby się ktoś kto już ją rozbierał bo wiadomo lepiej nie porysować bo tak jak w moim przypadku np. kupiłem go dziewczynie na urodziny.;/ ???????????KTO OTWIERAŁ OBUDOWE CINEO, I JAK TO ZROBIĆ ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis... i tyle.

 

Może sprzęt ten ( Eon Cineo ) nie jest jakiś super, ale gwarancja wszystko załatwia.

Na dodatek tylko w tydzień, półtorej max :)

 

Gdyby nie to, że ich sprzęt lubi płatać figle już przy zakupie lub po jakimś czasie używania, to oceniłbym

go spokojnie na max ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności