Skocz do zawartości

2 pytania dotyczące D2 ;)


Damix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czytałem różne recnzje wypowiedzi na forach i troche sie pogubiłem...

Mam 2 pytanka, do rzeczy : Czy w Cowon D2 jest dostępne polskie "menu" językowe ?

I w końcu czy w którymś z firmware dla Europy (aby nie stracić gwarancji) jest już flesh lite ? ( z tego co wiem po wgraniu firmware z "fleshem" można zmieniać motywy i instalować gry w flesh lite ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tobie o to , że źle napisałem ? ;>

Chodzi mi o to iż w tym Mp3 ( jak i pewnie innych) jest inna wrsja flesh playera niż widzimy na stronach internetowych i trzeba ściągać gry w danym standardzie ;)

 

Czyli z tego co wyczytałem na polskiej stronie iAudio i od ciebie :DD w wersji 2.50b (i chyba nowszych) jest flesh player i moge zmieniać motywy i instalować gry i nie trace gwarancji bo to firmware dla odtwarzaczy w Europie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: cóż chyba jestem zdecydowany na D2 i pujde do MP3store i przesłucham jeszcze inne odtwarzacze i KUPUJE ;)

tylko problem jakie słuchawki do tego do 150zł :/ myślałem nad Creative ZEN AURVANA , Razer ProTone m100 i CX300 (oczywiście orginalne :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa łatwo mówić jak założyłem temat : " jakie słuchawki douszne do 150zł ? " i coś nie dostałem jednoznacznej odp. :/ powiedzieli , że albo vedia SRS... albo dokładać do JBL 220 :/

a ja nie chce specjalnie dokładać bo chce jeszcze kupić do MP3 futerał i zapasową folijke na ekran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym dorzucić swoje pytanie bez tworzenia nowego tematu :)

 

Czy w nowym FW do D2 juz można przenosić pliki z karty SD na odtwarzacz?

 

 

Nie, a bo i po co? wolno sie tylko włacza wiec to jest bez roznicy, bo pozniej chodzi normalnie

 

EDIT: juz wiem po co, wy piraci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się zgrywanie różnych rzeczy z karty pamięci na Cowon'a D2 ;) np. gdy miejsce na karcie sie skończy to można by było na Cowona foty i karta pusta , zdjęcia zgrane a a dalej możemy pstrykać foty :P

 

Sam już nie wiem jakie słuchawki :/

Narzekacie na Creative ZEN AURVANA

teraz widze jakieś nowe od creativa EP-830 ale nie wydaja sie lepsze :/

Ale spodobały mi sie Philips SHN2500 ale nie wiem jakiej jakości jest dźwięk :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, a bo i po co? wolno sie tylko włacza wiec to jest bez roznicy, bo pozniej chodzi normalnie

 

EDIT: juz wiem po co, wy piraci :P

 

nie o piracenie chodzi

ale kupujac taki 16GB można z powodzeniem z 4 karty 2GB zmiescić nie rezygnując z muzyki(chodzi o zgrywanie fotek z aparatu)

na 10GB raczej zmieścisz dużo a na 2GB raczej mało szczególnie jeśli ktoś fotki w RAW robi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności