Skocz do zawartości

KOSS the clef


maciek12_91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ostatnio kompilując sobie zastaw odtwarzacz + słuchawki, natknąłem się na komputroniku na takie fajnie wyglądające i ciekawie rozwiązane pchełki (tytułowe Koss the clef klik). Wierzę, że ktoś z wielu forumowiczów miał z nimi do czynienia. Moje pytanie/a dotyczą jakości dźwięku, wykonania i wygody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam już jakiś czas te słuchaweczki dobrze leżą w uszach nie wypadają, a co do dźwięku to na bassie zaczynają trzeszczeć( przy czym musi to być jakieś techno bo na Rocku czy Rapie nie trzeszczą ), ale ogólnie dźwięk jest dobrej jakości. Co do tego opakowania w którym zwija się ten kabelek to totalna porażka już po kilku zwinięciach kabelek się zagiął i była lipa ale bez problemu można to rozebrać i wyjąć słuchawki z kabelkiem bez zbędnych dodatków w postaci pudełeczka z diodą. Ogólnie słuchawki wypadają dużo lepiej od SPARK PLUG pod względem dźwięku i trzymania się w uszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już jakiś czas te słuchaweczki, szczerze mówiąc po KOSS SPARK PLUG spodziewałem się czegoś więcej po firmie KOSS

Sparkplugi akurat stanowią jedno z najsłabszych ogniw w łańcuszku modeli słuchawek kossa. Te cleff wyglądają raczej na "trędi gadżet" niż rzecz do odtwarzania muzyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ok - kupiłem w końcu SONY MDR-EX082...

Z Allegro , tanio - ale gość zapewniał że oryginały (pochodziły z jego odtwarzacza NWZ-826 - sprzedaje bo mu nie spasowały dokanalowe).

Porównałem ze wszystkimi znalezionymi zdjęciami w necie i wyglądają na oryginalne.

Graja definitywnie lepiej niz Sparki od Kossa - bas jest mocny i głęboki , ale nie zalewa całego pasma jak w Sparkach. Na pewno są tez głośniejsze,no i w końcu słyszę środek pasma (ginął totalnie w Kossach pod naporem basu). Wygodniejsze w uszach, i nie słyszę już tego charakterystycznego "zgrzytu" membrany przy wkładaniu słuchawek (zwiększanie ciśnienia powietrza). Dziś przetestuje jak odcinają w krakowskim tramwaju nr 10 hehehe, ale już w tej chwili widzę ze będzie tak samo , albo lepiej niż w Kossy Spark.

Ogólnie polecam - thx za podpowiedz krisio06!

 

KOSS SPARK < SONY MDR-EX082 B)

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - kupiłem w końcu SONY MDR-EX082...

Z Allegro , tanio - ale gość zapewniał że oryginały (pochodziły z jego odtwarzacza NWZ-826 - sprzedaje bo mu nie spasowały dokanalowe).

Porównałem ze wszystkimi znalezionymi zdjęciami w necie i wyglądają na oryginalne.

Graja definitywnie lepiej niz Sparki od Kossa - bas jest mocny i głęboki , ale nie zalewa całego pasma jak w Sparkach. Na pewno są tez głośniejsze,no i w końcu słyszę środek pasma (ginął totalnie w Kossach pod naporem basu). Wygodniejsze w uszach, i nie słyszę już tego charakterystycznego "zgrzytu" membrany przy wkładaniu słuchawek (zwiększanie ciśnienia powietrza). Dziś przetestuje jak odcinają w krakowskim tramwaju nr 10 hehehe, ale już w tej chwili widzę ze będzie tak samo , albo lepiej niż w Kossy Spark.

Ogólnie polecam - thx za podpowiedz krisio06!

 

KOSS SPARK < SONY MDR-EX082 B)

 

pozdr!

 

Daj link do aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności