Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne ~150 zł


Bielak7

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić słuchawki nauszne...

Tutaj znalazłem ciekawy ranking...

http://www.hi-fi.com.pl/ranking_www/sluchawki150-600.htm

 

Z tego rankingu wynika, że Koss Sporta Pro są dobrymi słuchawkami i jak na razie to właśnie je mam zamiar kupić...

Co byście mi powiedzieli na temat tych słuchawek, lub co innego byście mi doradzili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przeszkadza ci rozmiar, Creative Aurvana Live będą najlepsze w tej cenie.

 

>Do 150zł nie znajdziesz nic lepszego od Aurvana Live!

na to warlock odpowiedział(miał rację zresztą)

>Do 500zł chciałeś powiedzieć

więc tu

>Nie, chciałem powiedzieć to co powiedziałem...

się nie zrozumieliście :P

 

 

btw.

W tym rankingu SR60 kosztowały jeszcze 520zł, musi być bardzo stary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te Koss Sporta Pro są dużo gorsze od aurvany? Na słuchawki nie chcę wydać dużo kasy, a te Koss są prawie 2 razy tańsze...

Bardzo proszę o odpowiedzi...

Znacznie, znacznie gorsze, nie ta półka, ale AL! pokazują pazurki dopiero przy sprzęcie stacjonarnym. Do odtwarzacza wybrałbym KSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZyli podłączone do komputera, lub mp3 Koss sporta pro beda lepsze ?

Moze ktos jeszcze sie wypowie ?

 

Powiedzmy, że na odtwarzaczu nie będą aż tak dużo gorsze jak przy sprzęcie stacjonarnym. Ich zaletą w porównaniu do CAL! jest właściwie tylko mniejszy rozmiar.

 

Przy komputerze CAL! zrobią z KSP miazgę.

 

KSP grają właściwie identycznie jak KPP.

 

EDIT: PX100 są droższe od CAL. Może co najwyżej nadają się trochę lepiej do sprzętu przenośnego, ale do domu są po prostu gorsze.

 

EDIT2: Jak w tym rankingu KSP kosztują 300 zł, to został on napisany przynajmniej rok temu. Wiele się zmieniło na rynku od tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od KSP [choc ich nie mialem, ale skoro chodza glosy, ze sa gorsze od KPP, a nawet jesli sa takie same, to zdania to mojego nie zmienia] wolalbym chyba PX100 Sennheisera [albo PMX100 jesli chcesz miec palakowe]. Poza tym w ofercie kossa jest duzo tanszych i bardziej docenionych sluchawek KSC 35, 55 i 75 jesli sie nie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z playerem - nie wiem jak można stwierdzić że PXy czy słuchawki ich pokroju grają lepiej w CZYMKOLWIEK. Jedyne co jest w tych słuchawkach lepsze to to że CAL! czasami zdarzają się sybilacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z playerem - nie wiem jak można stwierdzić że PXy czy słuchawki ich pokroju grają lepiej w CZYMKOLWIEK. Jedyne co jest w tych słuchawkach lepsze to to że CAL! czasami zdarzają się sybilacje.

Ale ja nie pisze o PXach tylko o KSC;) W ogóle każdy słyszy inaczej:P Na Z5 CAL waliły basem na lewo i prawo, ze środka nic nie zostawiając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się ten Z5 nie podoba, JBLe grają źle, CAL! beznadziejnie... NA T60 Aurvany brzmią naprawdę świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności