Skocz do zawartości

MP4 do ok.600zł :)


Damix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić MP3/4 do ok. 600zł jak w temacie :P

Czego wymagam ? :

Jak najlepsza jakość dźwięku (co do jakości i moge iść do mp3store bo mieszkam w Poznaniu i posłuchać ;) )

Radio jest dla mnie ważne

MP3/4 odpada w przedbiegach jeśli wszystkie przyciski są dotykowe ... w gre wchodzą raczej normalne przyciski

Mile widziane będa ciekawe funkcje jak gry kalendarz kalkulator , paint czy inne bajery :DD

to chyba tyle :P

Myślałem nad :

Cowon D2

iriver clix2

iriver U10

iriver X20

Meizu M6

Microsoft Zune

VEDIA C6

VEDIA V19

Sporo tego co ? :D sam nie wiem co brać prosze o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy "gry kalendarz kalkulator , paint czy inne bajery" z tego co wiem to mp3 jest stworzone do muzyki ale ok ... z tych co wymieniłeś dobry będzie Cowon D2 i clix2 ... Meizu m6 też fajny ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych przycisków dotykowych nie ma iriver e10, o tym jak gra na forum pisało się już sporo, nowy 6GB za ok. 350 zł, w jakieś tam gry ludzie na nim też chyba sobie pykają, radio ma niezgorsze, interesują Cię fajne bajerki - pilot do telewizora na podczerwień?:P

 

EDIT:

Sterowanie, przyciski dotykowe odpadają... To co na tej liście robią d2, częściowo również meizu... Lista nie jest aż tak długa, żeby nie móc poszukać czegokolwiek w recenzjach o nich :/

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=32831

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w D2 można sie obsłużyć jakoś bez wyciągania odtwarzacza z kieszeni

Czytałem w którejś wypowiedzi/recenzi na tym forum , że osoba poradziła sobie z pomocą "hold" jak jest odblokowany służy do zmiany głośności a jak zablokowany to do zmiany utworu lub na odwrót :) chyba , że to fałsz :P

clix2 ma przyiski po bokach i zapewne idze sie nauczyć na pamięć co gdzie jest :D

Tak więc co będzie najlepszym wyborem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w którejś wypowiedzi/recenzi na tym forum , że osoba poradziła sobie z pomocą "hold" jak jest odblokowany służy do zmiany głośności a jak zablokowany to do zmiany utworu lub na odwrót smile.gif chyba , że to fałsz tongue.gif

 

1.Lcd odblokowany=>guziki nawigacyjne służą do regulacji glosności i do wchodzenia do głównego menu.

2.Lcd zablokowany=>guziki nawigacyjne służą do przewijania/zmiany utworu w przód/tył oraz do pauzy.

 

Niestety przyciski są umieszczone w jednym bloku przez co bardzo długo człowiek sie uczy intuicyjnej nawigacji np:żeby zamiast pauzy nie zmienic piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HaHa nikt nie jest taki głupi aby słuchać na słuchawkach dołączonych do odtwarzacza afeee :/

Załorzyłem osobny temat o słuchawkach ;)

Ale nie widze abyście mnie ukierunkowali w kierunko konkretnego MP3 i dlaczego inne odradzacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2 8GB nówkę z USA możesz wyrwać na Allegro za 629zł z przesyłką od kowalkowal. Podobno nawet roczną gwarancję się dostaje.

Zune jest chwalony za dźwięk (sam nigdy go nawet w dłoni nie trzymałem) i nie drogi, ma podobno te same bebechy co Toshiba Gigabeat. Niesety jest niedostępny w Polsce w oficjalnej sprzedaży i trzeba sobie go sprowadzić z USA, chociaż dosyć często pojawia się na Alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności