Skocz do zawartości

Meizu M6 : Sansa Clip


rafko

Rekomendowane odpowiedzi

Odjakiegos tygodnia jestem posiadaczem obu odtwarzaczy. Porownuje je na roznych sluchawkach - oryginalnych,zamienianych dowolnie miejscami, oraz jako referencja na Shure e4c. Zanim napisze swoje wrazenia,chcialbym sie dowiedziec czy Wy porownywaliscie BEZPOSREDNIO oba playery i jakie sa Wasze uwagi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odjakiegos tygodnia jestem posiadaczem obu odtwarzaczy. Porownuje je na roznych sluchawkach - oryginalnych,zamienianych dowolnie miejscami, oraz jako referencja na Shure e4c. Zanim napisze swoje wrazenia,chcialbym sie dowiedziec czy Wy porownywaliscie BEZPOSREDNIO oba playery i jakie sa Wasze uwagi???

na eq flat sansa>m6 ale po krotkiej zabawie equalizerem wydaje mi sie ze m6>sansa ale ja nie mam sluchu ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na eq flat sansa>m6 ale po krotkiej zabawie equalizerem wydaje mi sie ze m6>sansa ale ja nie mam sluchu ^^

 

 

Jestem juz po 2 tygoniach walki dwoch odtwarzaczy i nie jestem w stanie powiedziecktory gra lepiej, chocgraja inaczej... Jedyna rzecz naplus Meizujesttoze gra bardziej przestrzennie od Sansy i bardziej liniowo. Sansa troche ociepla i stara sie zagrac po swojemu.Meizu jest bardziej neutralny i nic nie dodaje od siebie. Wynik jesttaki ze czsem slucham jednego, czasem drugiego... ale zadnegonie chce oddac... A jeden obiecalem mojej lepszej polowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja nie wiem jak wy mozecie wogole porownywac, clip nie ma wogole startu do m6, przeciez to nie ta klasa brzmieniowa, na jblach rozwala clipa po calosci, nie mowiac o tym ze jak na clipie damy jeden pasek eq chociaz o jeden do gory to nagle reszta pasm przycicha... bas, przestrzen, scena. nie wiem moze zostane pojechany ale juz od jakiegos czasu za mna to chodzi, byl meizu z vedia w czolowce teraz wogole juz sie o meziu nie mowi, a mam go i wiem ze gra przepieknie, na jblach, na CAL! na she, przede wszystkim na shurach. nie wiem, czy jest na rynku player ktory gra od niego zdecydowanie zauwazalnie lepiej? clix? nie, (sluchalem), d2? nie, (na codzien mam do porownania), e10, e100? mowicie ze gorsze, clip?... nc. moze vedia? ale zdaje sie ze coraz wiecej osob na nia narzeka... wiec jak to jest, chcialbym wiedziec, bo 14 kupuje se530 i do tego czasu moze i wymienilbym odtwarzacz, chociaz m6 gra dla mnie naprawde tak ze wszystkie jego bledy firmwearu jestem w stanie zniesc z usmiechem. bas jest przepiekny, przestrzen jest tak gleboka jak to tylko mozliwe, elegancka sepracja instrumentow, wokal cudowny, gore mozna tak eq podniesc ze nie da sie wytrzymac... i ogolnie brzmieniowo jest najlepszym mp3 jaki slyszalem a jak cos mi wpadnie w rece to odrazu porownuje. wypowie sie moze ktos kto zna sie na rzeczy? obroni m6 a moze go zjedzie? byle by to bylo szczere a nie ze ,,mam to jest super, nie mam to ssie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności