Skocz do zawartości

Clip sie zacina :(


Maraka

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy! Ostatnio, jak sluchalem muzyki, moja sansa wylaczyla sie, a jak probowalem wlaczyc, to pojawil sie standardowo napis Sandisk Sansa, i w tym momcnie sie zacielo...i teraz jest tak caly czas, nic innego si enie pokazuje. I musze przytrzymac 7 sekund przycisk zeby sie wylaczylo....co robic? Pomocy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja Roni11 pisze, wywal wszystko, albo najlepeij sformatuj i przywroc ust. na nowo. Wrzuc jeszcze raz mp3 i powinno byc ok. Jesli nie to sprobuj jeszcze zaktu. FW - jesli problem dalej bedzie to cos nie tak z ktorąs mp3.

 

A jak chcesz go wyl. to przycisk wł. przyczym przez ~15s. i powinna sie zrestartowac albo poczekaj az sie rozladuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Teraz sie wkurzylem. Zjawisko nadal wystepuje, tyle ze juz wiem co to jest. Znaczy tak mniej wiecej xD Jak sie wlacza, i jest ten ekran powitalna, Sandisk Sansa, to tak dluuuuuuuuuuuuugo on sobie swieci, i potm normalni przecho do menu. I gra muzyka, wszystko ok. Ale za kazdym razem jak walczam tak dlugo sie wlacza ;/ I to nie kwestia 15 sekund, tlyko 15 minut. A jak swieci sie ekran powitalny, i podlaczam do kompa, to pisze ze sprzet jest uszkodzony, jak podlaczam do ladowarki sieciowej, nic sie nie dzieje. Za to, jak podlaczam gdy juz po tych 15 minutach sie wlaczy, to przy aldowarce sieciowej normalnie laduje, a przy komputerze....i to jest dziwne..... Pisze, ze zostalo mi 203 mb wolnego miejsca, mimo ze gdy wlaczylem raz mp3, to zrobilem format, bo myslalem ze to wina pliku jakiegos. Mimo formatu nadal tak sie dzieje, Ale to nie wszystko. Oprocz tego, jak wchodze w folder mp3 na kompie, to jest tylko Folder Music, i 6 ikonek, bez nazwy, bez formatu, wazcych 0 bajtow, i ich nie da sie usunac.....co sie stalo???? Zepsuta?..... Moze trzeba wgrac nowy firmware? albo cus? Jak to zrobic, bo moge sprobowac....pomocy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności